Metatext

5. dubna 2015 v 13:42 |  Journal
Přepadla mě náhlá touha napsat deníčkový textík.

Děkuju Saše, kterou zřejmě přepadla přemýšlivá a po dlouhé době publikovala na blogu ultra mega deep články. Jestli mě čteš, tak DÍK, jsi můj inspirátor. Neplánuju ovšem psát tak seriózně, uhlazeně, až umělecky jako ty. Protože to neumím. Já jdu napsat další ze svých LOLů.

Děkuju Míše, že se mnou stále baví o falických symbolech. I to mě inspiruje k psaní. Jestli mě čteš, tak DÍK, jsi můj falický symbol. Nevím, jak to myslím. LOL.

Tak tedy.

8===O

Fuj.

Děkuju Káje, že se se mnou baví o psaní, a přesto ze mě neláme adresu mého blogu, ani mi nějak zvlášť nechce prozradit tu svou. Jestli mě jednou budeš číst, tak DÍK, že jsem si díky tobě uvědomila, že posledních pár měsíců už vůbec nepíšu pro potěchu ducha, ale jen proto, abych své texty zpeněžila. Je to příjemný. Člověk si pak může v Dhabě naložit tunu cizrny nebo čatný a mít jen malé výčitky svědomí. O to větší výčitky však mám, když si vzpomenu, jak hezky jsem kdysi psávala, jak jsem si svoje články hřála u srdce a jak jsem jimi žila. Teď chrlím 158 tipů, jak něco udělat, jako na běžícím pásu, najdu fotku, publikuju a propaguju. A nikdy už to po sobě nepřečtu.

Tak jsem poděkovala některým ze svých femmes fatales, zbývá ještě jedna.

Děkuju Janakondě, že se mnou chodí na pivo a že se se mnou kamarádí, i když si krknu tak, že to slyší celá hospoda.PS: Jsem dojata texty Zazie. První hexagonská interpretka, jejíž zpívaná francouzština se mi doopravdy, ale ultra mega líbí. A jejíž paroles nejsou o tom, že děláme boum boum boum, kde to jen jde (nic proti Mikovi, Mika je pusina). Mimo to jde o naprosto unikátní ženu, která je tisickrát hezčí v padesáti než ve dvaceti. To dává naději podivínům, jako jsem já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama