Odchod

28. května 2013 v 15:24 |  Trois points
Jedna éra končí, druhá začíná. A to nejen na blogu. Opouštím adresu wendusha.blog.cz. Strávila jsem tu čtyři a půl roku a to myslím stačí.

Budu ráda, když se podíváte i na můj

nový blog

a přidáte si ho na svůj bloglovin', do sledování na blogspotu, do záložek nebo si prostě zapamatujete jeho adresu a občas se na něj podíváte.
A proč odcházím?

Nemá to co dělat s blog.cz. Vím, že si na něj hodně lidí stěžuje, mně ale docela vyhovuje / vyhovoval. Ne. Asi jen potřebuji nový, svěží vítr do plachet a podobné poetické kecy. Navíc slova wendusha v adrese blogu se ráda zbavím.

Tentokrát jsem při vymýšlení adresy šla na jistotu a vybrala venpaz, které v různých obměnách (vendypaz, venpazz...) používám už déle a snad se mi nezhnusí. Název blogu zůstává (zatím) Hello, beautiful, protože zaprvé tam hezké lidi ráda uvidím a zadruhé mě nenapadá nic jiného než variace na "Vendulčin kouzelný svět u šálku čaje a kytice rozmarýnu" a podobné cukroušské nechutnosti. Víte vlastně, z jakého filmu je moje Hello, beautiful? Hádejte! :)

Nový blog snad ani nebudu muset tak důsledně tajit, protože už na něm nebudou strašit mé výlevy z patnácti let, které jsem nikdy neměla to srdce smazat.

Rozhodně ale wendushu mazat nebudu! Leží tu vzpomínky na více než čtyři roky mého života, vzpomínky na první, druhé, třetí, čtvrté, páté... lásky, na gympl, na moje pošahané myšlenky, které mě pronásledovaly (nebo pořád pronásledují). Já si tady budu moc ráda prohlížet archiv.

Ty doby, kdy jsem sledovala blogovou glamáckou komunitu, byly úžasné! Měla jsem černo-fialový design a název Blog sans sens (blog beze smyslu, a i když už jsem francouzsky uměla, četla jsem to, jak se to píše, sanssens). I s tím jsem se s těžkým srdcem loučila, když jsem to tu překopávala do béžových barev. Enki už nebloguje, Carol taky téměř ne, na ty další už si ani nevzpomínám. Zůstala jsem já a Saša :D. Jak se jmenovala ta holka, která dávala na blog povídky o Ollim
a Simonovi a fotky polonahých modelek, na které jsem se chodila dívat?

Nový blog bude stále především o mně a psaný v mém stylu. Očekávat velkou tématickou změnu by byla chyba. Jak si jistě všimnete, už jsem si tam chvíli v klídku, bez dozoru blogovala.

Pravděpodobně si tímhle přesunem nějaké čtenáře odfiltruju, ale co se dá dělat. Když jsem si jen tak na zkoušku založila blogspot, stačily tři hodiny a už jsem si to tam oblíbila. A to nemám změny ráda!

Tak se společně se mnou podívejte, přes jaké designy jsem došla až sem (zvětší se při rozkliknutí), a pak mě navštivte na té nové adrese. A napište mi, od jakého designu si mě pamatujete. Jsem zvědavá!

Pac a pusu!

http://img404.imageshack.us/img404/149/97864331.jpghttp://img818.imageshack.us/img818/4876/42063171.jpghttp://img827.imageshack.us/img827/7577/42891038.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/7184/36414753.jpghttp://img35.imageshack.us/img35/695/60546225.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/6979/30091348.jpg
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama