A co s blogem?

19. května 2013 v 22:56 |  Journal
Přiznám se. Přemýšlela jsem, že odsud odejdu. Už mám založený blog jinde, design je kompletně vyšperkovaný, mám nahrané nějaké články. Už mám v rozepsaných i kompletní rozlučkový článek.

Posledních pár týdnů/měsíců jsem trochu experimentovala (nebo tomu mám říkat dospěla?) a změnila styl, jakým píšu blog. Přestala jsem psát metodou pásma a nepoužívala jsem titulky, které chápu jen já. Hned se mi zvedla návštěvnost. Já lidi zajímám, radovala jsem se! Budu slavná blogerka, budu celebrita! A tak jsem si založila nový blog, kde bych v archivu netahala trapné články z patnácti let jako kouli na noze.

Ale.

Na jednu stranu se mi stýská po časech, kdy mě nikdo nečetl, mohla jsem si tady jen tak blábolit, nečíst si po sobě, co píšu, před nikým jsem se nemusela stydět za chyby a překlepy... Jasně. Prostě si vás nemusím všímat. Jenže ono to tak easy není.

Jaký článek ode mě můžete čekat příště? Buď absolutní blábol, jaký jsem psala dřív a který bude nejspíš napůl francouzsky, nebo rozlučkový článek s adresou na nový blog, nebo úplně obyčejný článek, jakými se to tu v poslední době hemžilo.

I když se mi nový blog hrozně libí, není snadné to tu opustit. Mám tu zdokumentované své dospívání (které ještě ani neskončilo). Tohle je trochu jako jeden z těch článků ve starém stylu. (Akorát je upravený, s diakritikou a tak...) Není psaný pro ostatní. Je psaný pro mě. Já o tom píšu, i když to nikoho nebude zajímat. :D Fuuuu, a víte, jaká je to nádhera?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brabikate | Web | 20. května 2013 v 14:16 | Reagovat

Občas se mi taky stýská po časech, kdy o mém blogu nikdo nevěděl, kdy jsem psala o lidech ve svém okolí, o tom, co cítím a nemusela se strachovat o to, co si o tom kdo pomyslí... Když se během těch let o mém blogu dozvídalo víc a víc lidí i z mého okolí, najednou už tak psát nešlo.

Taky je tu možnost mít dva blogy a každý by pak sloužil svému vlastnímu účelu. Taky jsem to tak zkoušela, ale zjistila jsem, že to nezvládám - buď jsem zanedbávala jeden blog, nebo ten druhý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama