Hudební speciál: Poslechněte si mých TOP 6

24. února 2013 v 17:03 |  Musique
Posledních několik měsíců se mi do uší řina spousta hudby, kterou jsem zatím jen nejspíš omylem nevnutila k nějakému článku. Pokaždé, když se rozhoduju, co sem dám, následující interprety jednoduše přebije to, co mám ještě radši. Cooper, Eluveitie, Uh Huh Her, Garbage, The Creepshow...
Hudbu, kterou poslouchám, dělim na dvě větve: Tu, kterou si pustim v autobuse, a tu, kterou si pustim doma. Autobusová hudba mi často zasahuje do hudby domáci. Naopak to ale je opravdu výjmečně. Taky to tak máte?
Co se sem za poslední měsíce nevešlo? Nejen Lana del Rey!

PS: Videa mají tendenci se v článku prohazovat! Dopuručuju 3x aktualizovat stránku, pak je to většinou ok :D.


Selah Sue. Znáte ji? V české republice se proslavila předevšim díky Rock for people, kde vystupovala. Přesně tak jsem se k ní dostala i já. Po dlouhou dobu jsem ale zakrněla u toho, že jsem si čas od času pouštěla This world. Až nedávno jsem si poslechla celé album. A je super.
Jednoznačně domácí hudba.


Walk off the Earth. Nemohla jsem se rozhodnout, kterou sem dát. Proto rovnou dvě.
Ano! Blondýnka, která hraje na loutnu či co je (a občas i zpívá), je Sarah Blackwood z mých milovaných The Creepshow! A ano, zpěvačka hostující v první písničce je opět Selah Sue!
V autobuse zatím nevyzkoušeno, ale tipuju to na domácí hudbu.Lana del Rey. Tady bylo těžké vybrat jen jednu. Kterou mám nejradši? Summertime sadness? Diet mountain dew? Off to the races? Yayo? Lucky ones? Cola? Tak třeba American.
NEJLEPŠÍ domácí hudba. Poslouchá se úplně sama. Desetkrát za sebou. Dvacetkrát.


Paddy and the Rats tady ještě nebyli, že ne??!
Úžasná hudba na každou příležitost!


Znovu má oblíbená Sarah Blackwood.
Na každou příležitost.


The Leopards. Bohužel je to jediná písnička, kterou jsem o nich našla. To mě tak mrzí! Down that line zbožňuju, DOKONCE se mi k ní líbi i klip (všimli jste si, že skoro vždy vybírám videa bez klipu, jen s obrázkem? Nebaví mě).


Když to tak vidim... Zdá se mi, jako by už muj mozek podvědomě větřil jaro. Alespoň moje nynější oblíbená hudba tomu napovídá. :D Co posloucháte vy? Inspirujte mě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama