MATURITNÍ PLES #2: Je to za mnou

12. ledna 2013 v 19:05 |  Évenements
Mám smíšené pocity. Bylo to super, ale včerejší večer zbořil určité představy ideálního průběhu maturitního plesu. I když jsem si říkala, že nakonec nebude vadit, když neuskutečním své půl roku plánované úmysly, vadilo to. Jako by celý ten večer bylo obrovský, krásný, nazdobený dort. Jenže upečený z kompostu.
Dojetí, které jsem očekávala už od sedmé hodiny večerní, na mě padlo až při odjezdu domů.
Mám ale tunu zážitků, z nichž pár vyjmenuju. Za prvé to byl nástup - nádhera! Celou dobu, kdy jsem čekala, až na mě přijde řada, jsem se sice trochu stresovala. Chápejte, při nástupu se o každém z nás řikalo pár větiček a la "co o něm říká třída". A já jsem dopustila, aby se o mně říkalo mimo jiné "Chtěla by žít na ostrově Lesbos". Přišlo mi to jako super nápad, ale pak jsem tam stála, viděla ten tisíc lidí a najednou jsem to chtěla vzít zpět, jenže už to nešlo! :D Když ale zaznělo moje jméno, přestala jsem vnímat, co se říká, co se hraje, že mi do hlavy buší mince. Najednou bylo vzduchoprázdno kdy jsem si užívala pódium a šerpování.
Po nástupu přišla neuvěřitelně rychle půlnoc. Nemám moc přehled o tom, co jsem dělala a kde jsem byla. Byla jsem všude a se všemi, tenhle maturák poprvé patřil mně! Mám pár rozmlžených vzpomínek na to, když jsem pařila tam a tam a s tím a s tou...
Půlnoční překvapení uteklo jako voda! A v kostýmu z něj jsem dopařila celý zbytek večera. Když jsme u toho paření, po půlnoci jsem pařila s třetinou našeho učitelstva, kromě jedné... Jaká ironie! Kromě té jedné. Z toho by člověka kleplo... :D
Zatím máme jen jednu, neoficiální, fotku. Předpokládám, že mě nenajdete /nepoznáte/, takže vám to řeknu rovnou: první řada, druhá zleva. V příštím týdnu čekejte jeden spešl článek MATURITNÍ PLES #3 napěchovaný těmi profi fotkami. A možná videi, pokud už budou.

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/582385_4297299197625_1376840654_n.jpg

Konkrétněji: Co se o mně říkalo při nástupu?
"Spolužáci o ní říkají: Má hlas jako Leonard Cohen. Je malá postavou, ale velká hlasem, myslí a flegmatismem. Válí při psaní kompozic. Tichá Vendy břehy mele. Přála by si žít na ostrově Lesbos."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Říjnová | Web | 13. ledna 2013 v 14:27 | Reagovat

Hlavní že, je máš hezké vzpomínky. To přirovnání s tím dortem a kompostem je fajn, taky to znám. Teda fajn, přirovnání je fajn, ta situace ne. Mluvila jsi s ní aspon?
Musím říct, že všem ted závidím ten maturák. Nějak se mě chytla nostalgie, segra má ples za 14 a já vzpomínám na náš. Na ty nervy, hádky, na ty lidi, jak to bylo všechno fajn a že mám spoustu vzpomínek.
Užij si těch zbylých pár měsíců, uteče to jako voda :)

2 Vendy | Web | 13. ledna 2013 v 16:17 | Reagovat

[1]: Já bych si to tak dala znova! Nemůžu uvěřit, že už je to za mnou. Tak dlouho jsem se těšila a teď je po tom... Neskutečný. Ani pryč ze střední se mi vůbec nechce :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama