Očekávám cup of coffee to prove that you don't love me, Splendide

5. prosince 2012 v 20:04 |  Journal
Nastal čas to tady zase trochu zahltit mým každodenním životem.
Asi před měsícem jsem tvrdila, jaký se ze mě stal šílený workoholik. Et violá, ty časy jsou zase pryč. Připadá mi, jako bych ze sebe na začátku školního roku vydala to nejlepší a teď už jen dodělávám. Ale tak to nenechám! Rozhodla jsem se, že zvýším přísun zeleniny - tím dobiju energii - a znovu se na to vrhnu :D.

Před pár týdnama mi Blanka řekla: "Vykašlat se na všechno a soustředit se jen na školu, fakt, to by bylo nejlepší..." A víte, co mi došlo? To je přesně to, co dělám já. A je to tedy nejlepší? Asi jo. Občas je to smutné, ale když se to sem tam proloží dobrou pařbou, tak černé se to nezdá.

S napětim očekávám to období, kdy budu zase řešit jen nějaký vztah... Vždycky taková doba po delší abstinenci přijde. Dřív jsem se jí nemohla dočkat, teď už to nechávám spíš volně plynout. Jasně, být s někým je super, ale často by vám z toho rupla hlava (z nejrůznějších důvodů, všichni je známe), a nakonec, člověku je dobře i když je sám. Každé období má své pro i proti. Myslim, že bych se měla snažit vytěžit maximum z každého období v životě... Když tohle píšu, napadá mě, že mi chybí ten filozoficko-psychologicko-sociologický rozhovor s Péťou. Měla bych jí zas napsat, nebo zařídit, abychom se určitě sešly přespříští pátek na oktávě...

Co jinak? Přemýšlim o tom, jak a kde se nechám učesat na maturák, co si obleču na půlnoční překvapení... Téma půlnočka bude Moulin rouge, nemáte náhodou na půjčení něco, v čem bych vypadala jako kurva, něco průhledného, nebo pěkné boa? :D Plánuju o půlnoci vypadat božsky.

Serou mě (sorry) písničky o nešťastné lásce, ale tahle je skvělá.
PS: Ztratila jsem svoji placku "DYKE" z Pridu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Říjnová | Web | 5. prosince 2012 v 23:07 | Reagovat

A to zas já bych s někým ráda byla, nebo aspoň něco měla :D Ono je to jinak hrozně nudný a taky mi chybí ta člověčí blízkost, dotek a tak. Ale možná jsou to jen abstinenční příznaky a časem to odezní :D
To můžeš jít skoro nahá, černý punčošky, korzet, sukýnka a je to :D
Já mám dvě duhový placky a jednu s nápisem Some chicks marry chicks, get over it :D

2 Vendy | E-mail | Web | 6. prosince 2012 v 15:06 | Reagovat

[1]: Jak se to vezme. Jasně, jsou věci, kterých si nezadanej člověk moc neužije... Nebo aspoň ne tak často :D.
Já mám ještě placku Out&pride, ale ta se mi nelíbí tolik, jako ta Dyke... :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama