Bude mi to všechno chybět. Od A po A

12. listopadu 2012 v 21:21 |  Journal
V současné době mám lepší průměr z matiky než z češtiny. To se mi nestalo už... vlastně ještě nikdy. Snad abych změnila cíl a místo na Český jazyk a literaturu se přihlásila na ekonomku... Připadám si jako blbec, ale letos mi prostě štěstí v češtině asi nepřeje :D. Ještě štěstí, že se můžu utěšovat minimálně tím, že exceluju v kompozicích na zemák a děják. Vážně, ty mi jdou. Jako po másle!
Začínám z toho mít vážně blbou náladu. Aby to všechno nakonec nedopadlo tak, že skončím na Francouzské filologii a budu mít dvakrát certifikát z francouzštiny. To by mi bylo opravdu k užitku.
Pořád přemýšlím, na co jiného než na češtinu bych se ještě, co se VŠ týče, mohla zaměřit. Ale nic mě nenapadá. Co mi jde? Jazyky. Myslím, že na ty mám prostě talent. Ale vystudovat v dneštní době jen jazyk je prý k ničemu. Co mi jde dál? Ne že bych si doopravdy myslela, že nic neumim, ale vážně mě nenapadá nic dalšího, v čem bych vynikala. Umim dodržovat termíny, vše dělám včas. Většinou jsem pečlivá. Mám příjemný hlas :D.
Mám mozek a umim ho použít. Já už na něco přijdu.
Po světě běhá spousta magorů, kteří v podstatě nic neumí, ale přece jen se někde uchytí.En plus, c'est toujours elle qui va me manquer et j'y peut rien faire ! J'ai prévu de le lui dire pendant le soirée de bac, mais j'y arriverai pas. Et meme si j'y arriverai, je sait pas si ca serait une bonne chose... En fait, je la connais pas. Elle pourrait etre mariée ou fiancée ou... hétéro ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kat | Web | 13. listopadu 2012 v 17:20 | Reagovat

Podle mě není na nic vystudovat jazyk. Podle mých zkušeností z mezinárodních vztahů se na takovym oboru aspoň naučíš pořádně :D Nakonec si můžeš dát třeba i dvojobor, viď. Kam se hlásíš, na karlovku?

2 Vendy | Web | 13. listopadu 2012 v 18:15 | Reagovat

Jo, dvouobor právě chci, ale nevim, jestli se mi podaří dostat na oba... Víc si věřim v přijímačkách na tu francouzštinu, to beru jako takovou jistotu, jenže tim získám tak akorát druhej certifikát tý samý úrovně... Což k ničemu je :D. Ale nevim, na co jiných bych chtěla jít...
A jaký to na těch vztazích teda je? Líbí se ti tam? Co se tam ještě bere, kromě jazyka?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama