Už jen týden.

27. srpna 2012 v 16:42 |  Journal
Tak už příští pondělí. Pořád tomu nevěřim. Bude to moje poslední první září (no, tentokrát třetí září, že jo) na gymplu. Nechci, aby to končilo... ale věřim, že léta na VŠ pak budou taky dobrý. Celkově je zatim muj život rok od roku lepší.
Jsem z toho značně excitovaná. Teoreticky to ale až tak moc začátek školního roku neni, protože první dva týdny se do školy podívám jen dvakrát - 3. a 4. září. Pak budem od středy do soboty na ekologickém kurzu (z toho se asi nevyvlíknu...) a další týden je pro změnu sportovní kurz - tam by mě nedostali ani pod výhružkou mučení, takže budu ten týden nejspíš doma. Fakt mě tyhle různý výlety a kurzy štvou. Proč bysme se místo nich nemohli prostě a jednoduše učit? Proč??! Takhle se akorát budeme trápit (nebo teda JÁ se budu určitě trápit) někde v odporný chatce v kempu a ještě za to musíme platit.
Svoje předsevzetí na srpen jsem plnila víc, než jsem očekávala. Dám si hned další předsevzetí na školní rok:
  • Make-up není můj nepřítel. Nevim, proč jsem na něj v poslední době tak kašlala, každopádně tomu je konec. Trocha make-upu ještě nikdy nikomu neuškodila a já bez namalovaných očí vypadám vážně smutně a zničeně. Stejně tak maska na vlasy neni muj nepřítel a nastal čas, abych si jí zase koupila.
  • Ještě jsem sice neviděla rozvrh hodin, ale jsem si jistá, že minimálně dvakrát týdně budu čekat na autobus hodinu a půl. Tento rok tu časovou bublinu nebudu trávit bloumánim po obchodech. Místo toho zůstanu ještě chvíli ve škole, najdu si volnou třídu a budu si opakovat látku nebo si číst. Prostě něco užitečného. Například matiku. Mohla bych si dát předsevzetí, že si pokaždý budu opakovat matiku. Měla bych mít na paměti, že z ní na konci roku musim maturovat a že z ní mám obvykle čtyřky.
  • Založim si kartu do táborské knihovny.
  • Nebudu praktikovat heslo "ráno je nejlepší módní poradce". Konec dnům, kdy ráno vstanu, nemám přichystaný outfit na sebe a prostě na sebe hodim to nejpohodlnější, co vidim, ať to vypadá jakkoli. Budu se snažit vypadat hezky. (Vyjma eko kurzu. Tam to asi jinak nepůjde, než vypadat jak kanální krysa.)
  • Budu mít čisto v kabelce. Konec změti papírů, gumiček a staré svačiny na dně.
  • Nenechám se rozhodit přípravama na maturák. Nechám je plynout co nejvíc mimo mě, protože jsem nešťastná už jen při představě, že tam musim jít.
Alea má TAK nádhernej hlas...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kat | Web | 28. srpna 2012 v 12:55 | Reagovat

Docela ti závidím :D Mě se tak nechce na vejšku, panikařim :D Radši bych šla do toho starýho známýho, protivnýho prostředí na gymplu.
A maturáku se neboj, mě se tam taky vůbec nechtělo, pamatuju jak jsem v prváku machrovala, že tam půjdu v džínách :D Ale ty přípravy jsou někdy i docela fajn :)

2 Wendy | Web | 28. srpna 2012 v 18:49 | Reagovat

Přesně to řikám taky - teda ne, že tam půjdu v džínách, ale že v teplákách :D. Doufám, že máš pravdu a že to bude nakonec snesitelný.
Věřim, že budu příští rok taky panikařit. Přece jen na vejšce bude asi uplně jiný prostředí a tak... Ale když si na to člověk zvykne, určitě to bude v pohodě :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama