Lien

29. června 2012 v 13:45 |  Journal
Tak další školní rok bysme měli úspěšně za sebou. Nemůžu uvěřit, že už mi zbývá jen jeden rok na gymplu. Všechno, co jsem tam zažila, mi připadá jako včera. Doufám, že se mi za ten poslední rok střední co nejvíc znechutí. Jestli ne, asi budu za rok touhle dobou dost brečet :D. Prožila jsem tam zatim svoje nejlepší léta (což neni žádný překvápko vzhledem k tomu, že létům na gymlu konkurujou jen léta na základce a léta ve školce, který byli oboje příšerný). Největší ironie je, až až TEĎ jsem si vytvořila docela dobrej vztah i k většině spolužákům :D. Asi jak jsme všichni vyrostli, nebo nevim čim to je...
Zrovna včera jsem byla na pivě s několika lidma, který bych ještě před rokem ani za nic nemohla vystát. A oni mě taky ne :D.

Taky jsem včera byla poprvý na tý brigádě. Teda... ještě jsem nepracovala. Jen se seznamovala s prací :D. Myslim, že po dvou měsících práce tam se naprosto zbavim závratí, protože tam maj šílený dřevěný schody, skrz který je vidět dolů a na půdě trochu děravou podlahu :D. Na což si budu muset zvyknout.

Bon, les vacances sont la. J'en suis évidemment tres ravie (ironie). Je ne peux pas croire que je ne la reverra que dans deux mois. Je sais que ne peux y rien faire, ce qui me rend vraiment désespérée. Mais si je pouvait... je ferrais quoi? Rien.

Písnička týdne... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama