Déséquilibrée

30. března 2012 v 19:54 |  Journal
Bože muj, prohlížela jsem si fotky z prázdnin 2010 a řikám si, že jsem vypadala jak nějaký malý ďábel. Ano, zhruba po dvou letech jsem se odhodlala si prohlédnout všechny fotky z chaty (upozorňuji, že to jsem do teď asi nikdy neudělala, protože jsem jen ze vzpomínek na tu pařbu byla znechucená :D).
Dnes večer jsem zahájila svuj třídenní projekt - budu mluvit a psát spisovně :D. Ovšem to psaní se týká jen blogu, na chatu to praktikovat nebudu. Nebavilo by mě, jak by se všichni divili, proč mluvim jako pako :D. Takže odedneška už žádný "dobrej den ani vydatnej spánek", do neděle budu zažívat jen "dobrý týden a vydatný spánek." A proč to vlastně dělám? Protože prostě spisovně mluvit neumim, ale myslim si, že by nebylo špatné se to naučit. Trochu si tu spisovnou mluvu zautomatizovat, aby pro mě nebylo tak težké přepnout se z nespisovné na spisovnou.
Dnes jsem byla v Praze na kontrole v nemocnici, což byla pohodka jahodka (poslední dobou mám zálibu v nechutných výrazech :D) a potom na Andělu se kouknou po nějakém jarním oblečení. Většinou si nikde nic nevyberu a nákupy mě jen nudí, ale dneska jsem asi měla tu správnou náladu, nebo byly ty jarní kolekce vážně tak hezký, nebo NEVIM, ale domů jsem přijela se čtyřmi novými hadry :D. Mám z nich takovou radost, že bych je nejradši vyfotila a dala sem, ale jsem líná si je znovu oblékat. Mám nové kalhoty, úžasné, béžové, jaké jsem už nějako dobu chtěla, pak modré triko, tílko s černým podkladem a na tom kytičky (které mi mimochodem HROZNĚ MOC sluší a k těm kalhotám jde úplně perfektně) a obyčejnou šedou sukni. Dokonce mi ani není líto, že jsem se za březen dostala finančně do mínusu :D. To doženu.
Ani vám nebudu vyjmenovávat to všechno, co musim dělat do školy. Ale dvě věci jsou jisté - o Velikonočních prázdninách zase nebudu mít klid a ještě pořád nemám čas něco udělat pro maturitu. Prostě se pořd musim zabývat jinými předměty.
Víte, co už tu nebylo asi dva týdny? Coeur de pirate ♥.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama