Běžíme!!!

6. března 2012 v 21:39 |  Journal
http://27.media.tumblr.com/tumblr_m0hc0mYaVt1qms0llo1_500.jpg
Zatím jsem za tyhle prázdniny vážně hodně činná. Porodila jsem šest dětí, vyhrála kulinářskou soutěž a byla na dovolený u moře. Ale, jak bych to řekla, všechno v The Sims. I REGRET NOTHING.

Myslela jsem si, že se budu hrozně nudit a budu se zase těšit do školy, jako každý prázdniny, ale tentokrát jsem vážně jen ráda, že jsem ráda. Naprosto na MAXIMUM oceňuju to, že nemusim prakticky nic dělat (samozřejmě mám něco do školy, ale odkládám to co to jde :D) a můžu jen ležet, jíst a relaxovat :D. Ale zas abych nevypadala jako taková šunka (šunka? Jak mě takový přirovnání napadlo???) - dneska jsem vstávala už v sedm, šla jsem k doktorce na odběr krve, zpátky domů jsem bežela (doslova, skvěle to rozproudí tu krev, co vám v žilách nechali :D), pak jsem byla uspat jedno dítě, pak jsem šla s druhym na hřiště a běhala jsem kolem něj cestou tam i cestou zpátky, a na tom hřišti jsem i jeho nutila běhat se mnou, a když jsem se vrátila, hrála jsem teda chvíli TS2 a pak jsem si byla znova zaběhat. Jsem nadšená z toho, že je konečně tak hezký počasí a můžu jít ven proste jen tak v teplákách, keckách a jarní bundě a je mi akorát :D.

Často si řikám, že je hrozně těžký najít si tady holku, ale když jsem se dozvěděla, že moje heterosexuální kamarádka si jen tak na pařbě řekla, že zkusí něco s holkama a během hoďky zbalila tři, asi trochu měnim názor :D. Na druhou stranu, ač to zní skvěle, dvě z nich byly taky hetero a ta třetí sice lesba, ale zadaná, jen byly všechny opilý. A teď, proč to řikám. Trochu mě to naštvalo, ne nějak moc, ale na pár minut jsem z toho byla docela zoufalá. Když jsem viděla, že moje nejlepší kámoška dokáže za večer zbalit víc holek než já, a to o ně ani nemá doopravdy zájem, jen mi to připomělo, jak neschopná jsem v seznamování se. Prostě jsem v tom uplne NAHOVNO! :D Obdivuju lidi, co někoho znaj dvě minuty a hned najdou společný téma k rozhovoru. To je jedna z věcí, co mi vůbec nejde. A řeknu vám, někdy je to fakt problém :D.
Někdy mám pocit, že nad všim moc přemejšlim, ale když si teda řeknu, že na chvíli přemejšlet přestanu a prostě dělám/řikám co mě napadne, začnou se dít věci, za který se pak většinou docela stydim.
To je pak dost těžký :D.

The Creepshow - Rue morgue radio

Po tom, co konečně skončilo podzimní vypadávání vlasů (který začalo na podzim a trvalo celou zimu) začalo jarní padání nejen vlasů, ale taky řas. Ještě se mi nestalo, že by mi řasy padaly v tak velkym množství. Proč mi radši nevypadávaj třeba chlupy na nohou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 trz | Web | 8. března 2012 v 0:17 | Reagovat

jj dermacol má krásně designované výrobky :-) ale hlavně taky kvalitní za dobrou cenu :-) Určitě si tu řasenku kup, je skvělá!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama