Well, well, well...

5. února 2012 v 17:46 |  Journal
Přemejšlela jsem, jestli je dobrý psát o tom, co je novýho zrovna sem, ale co, jsem zase nezadaná, takže si můžu dělat co chci. A já sem psát chci o všem, co je pro mě důležitý. A chci psát upřímně, protože to píšu předevšim pro svoje budoucí já.
Je vážně pěkný, když se dopoledne kouknete na Facebook a zjistíte, že váš půlroční vztah skončil, aniž byste o tom věděli a vaše teď už bývalá polovička ani nemá odvahu zvednout vám telefon. Ve vás se hromaděj otázky, výčitky a nadávky, ale ve chvíli, kdy vám to konečně zvedne a slyšíte její hlas je vám akorát tak do breku a nejste schopný nic z toho říct. To je fakt k posrání.
I kdybych nad potenciálním rozchodem dřív přemejšlela třeba stokrát, stejně mě tohle dostalo. Plánovala jsem rozchod, kdy si z očí do očí řeknem, proč to nemá smysl, jestli pro to nejde nic udělat, zjistíme, že ne, možná se obejmeme a půjdem si svou cestou. Možná jsem moc sentimentální. Ale pokaždý jsem došla k závěru, že i když to, co máme neni ideální, je to prostě ONO. Teď jsem leda tak nasraná, že za to, jak jsem se snažila mít volný alespoň nějaký víkendy jsem neměla nic nejen předtim, ale ani teď jsem nedostala pořádnej rozchod. Jsem vážně nasraná. Ale na druhou stranu prostě smutná, že éra Cibetek končí.
A ještě k tomu jsem před chvílí zjistila, že mi volalo nějaký neznámý číslo a já to neslyšela. Škoda, tak ráda bych si teď pokecala, s KYMKOLI.
Znáte ten pocit, kdy si řikáte, co všechno jste měli udělat, co jste měli říct, a co jste naopak dělat neměli, protože to stejně nemělo smysl? To teď zažívám.
Tak, lidi, teď se to zase rozjede. Už žádný držení se zpátky na pařbách, protože nechcete podvejst svou holku. Žádná práce přes tejden, protože chcete mít víkend volnej. Žádný uhybání opilejm bisexuálním kamarádkám. Muhahaha!

PS: Asi před tejdnem mi došlo, že za poslední tři roky jsem se každej únor s někym rozešla a řikala jsem si, že letos se to snad změní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saša | Web | 5. února 2012 v 18:06 | Reagovat

Zlato.. nechtěla jsem se tě dotknout.
Přemejšlela jsem nad tim, jak ti to říct. Je dementní ti to psát sem, ale.. tak asi už jsi mě odepsala, tak je to stejně jedno:
bylo by daleko hnusnější, kdyby si za mnou přijela, zaplatila bys 70 korun, já bych ti oznámila, že se s tebou rozcházim a prostě.. čau. A ty bys jela zpátky, zase bys za to dala prachy, a jak jsem zjistila, ty jsou u tebe asi to nejdůležitější. Proto jsem to udělala takhle anonymně, a uznej, moc jsme to jako vztah stejně nebraly.
Jsme mladý, neměly bysme se k nikomu vázat. A jestli jsem se tě něčim dotkla, tak jsem to nikdy nechtěla.
Nesnášim vztahy, ten náš byl dobrej, ale přece to byl vztah :D. Proč nebejt kamarádky? Pro mě je to daleko víc

2 Wendy | Web | 5. února 2012 v 18:27 | Reagovat

To souhlasim, že to taky neni uplně ideální, ale uznej, že to šlo udělat i jinak. Minimálně jsi mi mohla prostě zavolat, že se chceš rozejít, abych to nemusela zjistit tak debilně, nemusela se ti snažit asi půl hodiny dovolat... Mimochodem by mě zajímalo, jak by to bylo, kdybych se bejvala třeba na FB vůbec nepodívala, jestli bys mi to třeba nějak oznámila, nebo jestli bys čekala, až se ozvu sama, stejně jako si mi nikdy nenapsala, že další víkend zase nemáš čas, vždycky si mi to řekla až když jsem se na to zeptala sama... Už ti ale nebudu vyčítat co mi všechno vadilo, už je to asi fuk.
Taky to nerada řešim tady, jenže to je hold těžký no, když jsi očividně na počítači, ale na chatu nejsi...
A prachy pro mě nejsou nejdůležitější, kdyby byli, tak bych za tebou bejvala nikdy nejezdila. Jestli si to myslíš kvuli tomu, jak jsem se vždycky snažila si s tebou ty prachy za něco přesně rozdělit na koruny, tak jen proto, že mám prostě lepší pocit, když je to absolutně spravedlivý, nebo tak to říct xD.
A já to jako vztah brala... Aspoň ze začátku fakt jo, pak to ze mě trochu opadlo, když jsem viděla, že z tvý strany je to uplně jiný...
Neodepsala jsem tě. Ale asi jsem díky tobě zjistila, co všichni s těma vztahama pořád maj. A mrzí mě, žes to díky mě nezjistila i ty.

3 Wendy | Web | 5. února 2012 v 18:31 | Reagovat

Napíšu ti ještě do zpráv na Facebook, snad si to přečteš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama