No, to je lepší!

29. ledna 2012 v 19:48 |  Journal
http://img191.imageshack.us/img191/8813/dsc03948kj.jpgMyslela jsem si, kolik toho za víkend stihnu udělat, a že budu mít přes tejden snad aspoň trochu klid... A co jsem udělala? Nic. Ach jo. Ach jo, ach jo, ach joo!
V pátek jsme se s Pomim rozhodli, že půjdeme hrát ping-pong. Vždycky chodíme do tý samý hospody, kde maj pingpongovej stůl a vždycky je tam tak trochu zima, ale teď to byly fakt arktický podmínky. Šla nám pára od pusy, fakt nepřehánim! Vydrželi jsme tam asi půl hodiny a pak přišla řada na jinou hospodu, Mekáč, Kaufland a nakonec Pub.
Víte, co mi došlo? Asi za tejden to bude rok, co vim, že jsem neskutečně teplá (asi tolik jako erupce na Slunci, vařící voda nebo rozžhavená plotýnka). Asi před rokem jsem poslouchala Born this way a řikala jsem si:" Tyjo, ta písnička se týká i mě..." A nechtěla jsem to nikomu říct, protože jsem si myslela, že je to možná jen nějakej dočasnej pocit a že by bylo trapný, kdybych to všude roztroubila a pak najednou řekla, že jsem teda nakonec hetero... A byla jsem z toho tak paf... A můžu říct, že to zatim bylo (a pořád je) jedno z mých nejlepších období. Jsem na sebe hrozně pyšná a taky jsem šťastná, že jsem si tim mohla projít, vážně! Vůbec nechápu, jak je možný, že už je to rok, tak hrozně to uteklo...
Musim do čtvrtka vymyslet nějaký téma, na který bych mohla za pololetí vytvořit nějakej cyklus obrazů. Poradit, cokoli! Potřebuju nějakou inspiraci :D.
Mám období, kdy si pořád něco zpívám. Ale pořád! Už mě z toho trochu bolí v krku :D. Ale to je právě lepší!
Naprosto tuhle písničku MILUJU! A ten klip je taky úžasnej! Vydržim na to čučet klidně pětkrát za sebou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama