Drandim

23. ledna 2012 v 18:21 |  Journal
http://media.tumblr.com/tumblr_lxygw8iuDX1qic6vk.gifNechápu, jak dokáže matematik zkomplikovat i tuhle naprosto jednoduchou myšlenku tak, že jí málem nepochopim:
Pokud existuje přirozené číslo x, existuje i přirozené číslo x+1.
Ale pozor, psali jsme z matiky na kombinatoriku a dostala jsem z toho DVOJKU!!! To už se mi nestalo asi dva roky :D. Ovšem k ničemu mi to nebylo, čtyřku výslednou mám stejně.
Dostanu svoje zatim uplně nejhorší vysvědčení. Rozhodla jsem se, že si zkusim vsugerovat, že mi neni jedno, co dostanu a pokusim se přestat praktikovat postoj "dokud nepropadám, tak je mi to u prdele". Dám si předsevzetí - češtinu, děják, zemák, ZSV a SOSZ chci zlepšit z dvojek na jedničky, z matiky chci nejhůř trojku, z chemie si chci trojku udržet a z frániny chci odmaturovat za dvojku. No to jsem na sebe zvědavá.

http://media.tumblr.com/tumblr_lxxbnvYvy81qmu1cf.gifDočetla jsem Jak jsem vyhrál válku (místama docela vtipný, s odstupem se mi to líbí víc než když jsem to četla, takže asi doporučuju) a dokončuju Modlitbu pro Kateřinu Horovitzovou (začátek se mi moc nelíbil, ale už jsem se do toho dostala a rozhodně doporučuju!!!). Hned na to mě čeká Pan Theodor Mundstock (těšim se), 1984 (všichni řikaj, jak je to skvělý, ale moc se mi do toho nechce, tak uvidim jak se mi to bude líbit), Zeď (dost se těšim) a Audience (taky dost). A taky mě čeká Roi Ubu, což musim přečíst kvuli maturitě z frániny a vůbec se mi do toho nechce. A taky jsem si do čtečky stáhla Krysaře, tak si chci najít čas i na něj, protože se mi po něm stejská :D.
Pořád nemůžu přibrat. Už dva tejdny vážim debilních 40 kg a mám pocit, že víc už se přežírat nemůžu :D.
Mimochodem, teď všechno drandí. Autobusem drandim. Kartáček na zuby drandí v puse. Jídlo drandí do žaludku. Všichni pořád někam dranděj :D.
Víte, kde jsou ty časy, kdy jsem poslouchala něco jako Dirty Penny, který měli na Youtube sotva 1000 shlédnutí? Daleko :D.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama