Deklaruj tu indipendenci.

14. prosince 2011 v 19:09 |  Journal
ABSOLUTNĚ nejsem schopná se něco učit. Vzdávám to. Nemá to smysl.

http://29.media.tumblr.com/tumblr_ltpewcLlt61qzmoiso6_250.gif

Tejden jsem nic nenapsala, na mě dost dlouhá doba. No, co bych vám řekla? Škola, škola, škola, pivo, škola. Každej učitel si myslí, že o svátcích i před nima asi nemáme co dělat. Nejhorší je, že do Vánoc zbejvaj míň jak dve tejdny a já mám pořád jen minimum dárků :D. A už zase potřebuju k zubařce, ale nemám na to čas a hrozně se bojim, že mi bude dělat něco, co mě bude moc a moc bolet :D.
Píšu seminárku na téma Přijetí leseb do heterosexuální společnosti a hrozně mě to baví! Jedinej dobrej úkol na prázdniny!
Dope stars inc. - Liar (Emilie Autumn cover)
Dope stars, velká pochvala.

Vůbec nechápu proč, ale mám nějaký sportovní období. Čínkuju, tibeťanuju, protahuju šlachy a nový svaly, schválně ve škole chodim po těch namáhavějších schodech a mám chuť hrát tenis :D. Dneska mi prostě vplula do mozku myšlenka na tenis a bylo vymalováno! :D Blbý, že je na něj dost zima... A platit si za krytej kurt? Zas tak akutní to asi neni :D.
O SOSZ jsme dělali testy IQ, osobonosti a ideálního povolání, tak jsem zvědavá, co mi vyjde. Matematická část toho IQ testu byla pro muj nebohý koncový mozek vážně síla :D.
Máme s Denny novou kamarádku a vyvíjí se to dobře! :D Snad to tenokrát dobře dopadne a nepoleze nám brzo krkem jako její přechůdkyně! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama