Mýš

3. listopadu 2011 v 22:25 |  Journal
MILUJU ten design. V jednoduchosti je totiž krása :D. Něco tak bílýho jsem tu ještě neměla, asi prožívám nějaký období klidu a nevinnosti nebo co :D.
http://img526.imageshack.us/img526/4841/satii.jpg

Provozuju strašně dospělý činnosti. V pondělí jsem si sama napsala omluvenku do školy, v úterý jsem podala oficiální žádost řediteli o "povolení k přestupu ze semináře moderních dějin na seminář z občanského a společenskovědního základu z důvodu změny budoucího zaměření", včera jsem si byla založit bankovní konto a dneska jsem si navrhla vlastní kreditní kartu :D. Ještě bych si mohla rezervovat obřadní síň a koupit rakev (hahaha).

Dneštní ráno bylo divný. Zapnula jsem žehličku na vlasy a najednou jsem si vzpoměla, že mi někdo řikal, že je strašně super, když si na tu žehličku před žehlenim dám trochu pudru. Už jsem měla v ruce štěteček a pudr než mě napadlo, že je to nějaký divný... a že mi to asi někdo řikal ve snu :D.

Moje vlasy voněj jako tropický ovoce (vůně asi pěti přípravků na vlasy dohromady).

Zase mě chytla touha jít do nějaký strašně moderní galerie na nějakou strašně moderní a futuristickou výstavu. Nebo nějakej moderní design. Ale, no, Designblok neni uplně to po čem toužim. Toužim vidět Harpu v Reykjavíku, prostě jen ten barák, z exte i interiéru :D. Původně mě na to nabudilo tohle. Sice bych v ničem podobnym nechtěla bydlet, přece jen mám radši svoje soukromí, ale je to prostě... šíleně krásný! Ale musí být nebezpěčný v tom bydlet, vždyť tam musej pořád od někud padat! :D

Kdo ví, odkud jsou ty šaty??? ME GUSTA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana | Web | 4. listopadu 2011 v 20:35 | Reagovat

Ten design je to první co mě tu dneska zaujalo! :D
Psaní omluvenek naprosto závidim - u nás nic podobnýho nehrozí ani omylem. :-//
Haha! Vždycky jsem přemýšlela, jestli jsem sama na světě, kdo občas přemýšlí nad tím jestli to bylo ve snu nebo ne. ;D

2 Wendy | Web | 5. listopadu 2011 v 19:19 | Reagovat

Vždycky jsem si myslela, že jak je ti 18, je samozřejmost že si můžeš sama psát omluvenky. Ale zjišťuju, že je to takhle asi na minimu škol, přitom je přece logický, že si dospělej člověk může hodiny sám omlouvat, ne? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama