En attendant Godot...

28. listopadu 2011 v 17:32 |  Journal
Zase mám období divnejch snů. Co je teď za fázi měsíce? Určitě to s tim musí nějak souviset! Někdy předpředevčírem se mi zdálo, že jsem chovala v akvárku křečky, myši a želvy a místo na pilinách jsem se chovala na špagetách. Ty špagety jsem snědla a všechna zvířátka umřela :D. Včera v noci se mi pro změnu zdálo o tom, že mě chtěl někdo u bazénu zastřelit dětskou pistolkou a, no, rozuzlení toho snu bylo dost zvláštní. Týkalo se to nahýho chlapa, exhibicionismu, dvou párů prsou a záchodový kabinky. Takže asi máte matnou představu.
A když už jsem u těch pistolí...
Někdo:" A kdo nás bude u toho testu hlídat?"
Matikář:" No JÁ!!!" A budu mít střelnou zbraň!" :D

http://i41.tinypic.com/2lsf7dh.png http://i41.tinypic.com/2lsf7dh.png http://i41.tinypic.com/2lsf7dh.png Harakankultaa! http://i41.tinypic.com/2lsf7dh.png http://i41.tinypic.com/2lsf7dh.png http://i41.tinypic.com/2lsf7dh.png
(Ježiš ty srdíčka jsou tak trapný! :D)

Ten sobotní maturák byl docela dobrej. V MHD cestou tam už jsme v sobě s Terkou1 měly flašku vína s hrozně jsme se smály tomu, jaký je tam vedro. Bylo to FAKT směšný :D. Při nástupu jsem byla dojatá, což jsem nečekala, ale prostě to na mě padlo. Protože Tom vůbec netuší, jak moc ovlivnil muj život, ale já mu to nemůžu ani říct, protože by si myslel, že ho chci :D. A teď jsem tam stála, na jeho maturáku, v davu dalších lidí... Jo, kdyby malá Vendy věděla. Pak jsem s Terkou2 zdrhly Terce1 a v podstatě celej večer prožvanily v Péčku, seznámila jsem se s nějakym gayem/bi či co byl... A tak.
Mám před sebou asi tunu povinný četby, většinou literatura z 2. světový války a i když válečný knihy jsou ty, co nesnášim snad ze všech nejvíc, docela se na to těšim. Záměrně jsem si vybrala ty nejmíň drastický knížky. Nechápu lidi, co milujou všechny ty hrůzný knihy z koncentráků a zákopů... Mně stačí přečíst si odstavec v čítance a už z toho mám trauma. To samý když jsem viděla obrázky z toho filmu Lidice. A představa, že bych to četla/viděla celý? No já bych se z toho asi zhroutila. To neni pro mě :D.
Jen tak přemejšlim, že pořád musim číst jen to, co mi někdo nadiktuje ať přečtu, ale už asi rok se chystám asi na pět knih z realismu a pořád nějak neni kdy. Sakra.
Asi pudu na Čekání na Godota! Yes!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama