Go... go... GO

23. srpna 2011 v 19:49 |  Journal
Vážně lidi, to vedro mě ubíjí. Jinde než doma jsem byla naposledy v sobotu, což mi přijde dost žalostný, ale prostě když vidim ty předpovědi pro další dny, naprosto mě přejde chuť vůbec vycházet ven :D. Nechápu, jak jsem ale timhle způsobem dřív zvládala strávit celý prázdniny. To muselo bejt fakt otřesný :D. Teď je to vlastně teprve třetí den doma a já už si připadám jako nejopuštěnější člověk na planetě. Ale vyhlídka víkendu mě docela obstojně drží při životě. V podstatě už přetrpět jen nudnej zejtřek, ve čtvrtek budu někollik hodin uklízet a v pátek už jen uklidim a upravim sebe a JEDEM!
Kromě toho vedra mě deprimuje představa blížící se školy. V jednu chvíli jsem měla pocit, že se tam snad i trochu těšim, ale ten mě dost rychle opustil :D. Moje největší hrůzy - hodiny frániny (chce se mi blejt jen si na ně vzpomenu), maturita z frániny (samozřejmě že jí udělám, v tom si dost věřim, ale nechce se mi na ní učit) a strach, že letos už z tý chemie asi neprolezu (v tom si dost nevěřim :D). To by bylo nejhorší. Tak často s Denny přemejšlíme, kam bysme šly kdyby nás vyhodili, ale představa že se to stane jako DOOPRAVDY? To by bylo hrozný. Aspoň ty státnice z frániny mě nechte udělat, prosim, pak už by to byla o něco menší katastrofa...
V pondělí ráno jsem se probudila a prostě mě z ničeho nic napadlo, že si ušiju šaty. A prostě když jsem si to usmyslela, tak se to muselo stát, takže jsem trochu rozstříhala noční košili a triko a ušila z toho šaty. Jenže jsem si neuvědomila dost důležitej fakt a sice, že by bylo super, kdyby mi ty šaty byli. Ale nee, udělala jsem je moc úzký :D. Pak zasáhla máma, celý mi to rozpárala a přešila to na normálního člověka... Ale stejně nevim, kam to budu nosit, protože to vypadá jako zástěra. Fotky - tady a tady :D.

MIKAAAAAA! <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana | Web | 24. srpna 2011 v 21:22 | Reagovat

Šaty naprosto závidím! Mám podobný a naprosto je zbožňuji.
A skláním se obdivem, už vůbec začít realizovat ten nápad "Tak a teď si ušiju šaty"! **wow** Haha, já bych si nejspíš k nim přišila celou ruku jak bych se je snažila "ušít" ;D

2 Wendy | Web | 24. srpna 2011 v 22:17 | Reagovat

Já jsem asi dost podobnej případ, ne že bych si k nim přišila ruku, ale sešila jsem předek a zadek dohromady a všimla si toho až po pár stezích :D. Ale minimálně to byla sranda a příjemný zabití pár hodin.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama