JUDAS, JUD-A-AS

31. července 2011 v 20:52 |  Journal
Předminulý prázdniny - pohoda
Minulý - slabý
Letos - skvělý
Vážně si na tohle léto nemůžu stěžovat. Nudim se téměř minimálně, v podstatě jen tak poletuju mezi Prahou, Táborem a Švýcarskem :D. Zejtra si zrovna jedu do Tábora, v úterý do Prahy, v sobotu domů, v neděli si dám klid a v pondělí oslava osmnáctin Denny, a vůbec, zbytek srpna nevypadá špatně.
Řešim dilema ohledně brigády v McDonaldu. Je pravda, že nic jinýho asi neseženu a prachy se hoděj, ale Mc je opravdu ta poslední práce, o kterou stojim. Kdyby byla aspoň placená pořádně!
Uděluju uplně největší pochvalu ve vesmíru Jamajka párty a Family párty! :D A slibuju, že už nikdy v noci nebudu chodit domů pěšky, i kdyby mi jela tramvaj za hodinu. Nebo se minimálně nebudu snažit vymejšlet nějaký efektivní zkratky, abych byla rychlejší než tramvaj :D. Pak jako zmoklá slepice zděšeně pobíhám po nějakejch strašidelnejch parcích a nakonec zoufale vyhazuju stovku za tágo :D. "Už jste dneska vezl hodně lidí? A taky takový zoufalce jako jsem já?" :D Prostě zážitky ze včerejška..
Oplívám takovym zvláštně dobrou náladou. Prostě... dobrý :D.

Jednou jsem vám tu doporučovala film Opilí slávou (Delirious), že se mi docela líbí. No, už jsem ho viděla asi 4x a prostě ho miluju pořád víc, ani nevim, co se mi na tom tak líbí, je to vlastně docela trapárna :D. Takže teď je to dvojitý doporučení!


A ty videa jim furt fungujou blbě! V každym článku je uplně jiný, než jsem tam dala, prostě se prohazujou! Nebo je to jen u mně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saša | Web | 1. srpna 2011 v 13:12 | Reagovat

Mě taky nefungujou na blogu videa, dokonce ze svýho počítače mi nejde ani komentovat články. Zas se ten blog nějak sere :/
Uáááá, proč mam tak nezkrotnou touhu vrátit Jamajka párty na začátek?? :D:D.
Judas je nejlepší song! <3333

2 Wendy | Web | 1. srpna 2011 v 18:48 | Reagovat

Jen počkej, bude nová párty! Jamajka byla jen začátek! :D
Prostě Lady Gaga... Oh! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama