Kde je logika, Garfielde?

24. února 2011 v 20:52 |  Journal
Uf, už jen zejtra pět hodin a pak konečně prázdniny! Jo! Začínám si pomalu připadat přepracovaně! :D
Dneska se nám stala (pozdějc vtipná :D) příhoda. Každou velkou přestávku chodim se třema kamarádkama kuřačkama před školu, oni si zakouřej a já si větrám hlavu po chemii/matice/čemkoli. Hned za bránou od školního pozemku jsou schody, kde o každý přestávce kouří minimálně 10 lidí z gymplu, všude jsou tam poházaný vajgly, poplivanej chodník atd. Takže dneska si tam mrzneme a kecáme, deset minut před zvoněnim holky zahazujou cigára a jdeme zpátky na chemii. A sotva jsme se otočily a udělaly pár kroků se za náma ozvalo "HOLKY! VRAŤTE SE!" A z policejního auta, který zrovna přijíždělo vystupoval Garfield (nejvypatlanější policajt z Tábora. Grafield, protože má zrzavý vousy i vlasy a je tlustej jak prase :D).
No, a tak nás milej Garfieldek seřval, proč jako odhazujeme vajgly na zem, copak nevidíme, jak to tam vypadá, bla bla... Což o to, vypadá to tam vážně hrozně, ale koš je opravdu straaašně daleko :D. Jenže on ani nevěděl, KOHO přesně viděl te vajgl zahodit. M. ho zahodila dlouho předtim a i kdyby s tim autem číhali někde za rohem, pochybuju, že by si toho na tu dálku všimli. Ale fajn, třeba všimli. Ale já jsem kurva nekuřák, takže mě kurva vidět nemohli, ani kdyby se měli rozkrájet :D. A tak nám začal postupně sepisovat pokuty.
"Tak další - jméno!"
"No já jsem nekuřák, mě jste teda nemohl vidět to zahazovat!"
"Nekuřák, JO? Hm!"
Ale co, neměl mi jak dokázat opak, takže jsem měla štěstí. Nakonec jsme všechny měly štěstí, ale s tou podmínkou, že jsme to tam museli uklidit. Takže jsme vajgly po škole zaryly pod sníh a bylo... Navíc jsme si ověřily, že v případě, že jim ten protokol nedal podepsat a ani nedostaly kopii (ani jedno z toho neudělal) už nemá právo tu pokutu dávat.
Teď už to tak vtipně nezní, ale kdybyste to viděli... :D
Stejně mi to přijde docela ironie... Když se o pět metrů dál minulý léto váleli fetky, píchali si tam do žíly, blili a zahazovali flašky a jehly, nikoho to nezajímalo (a to byli dokoce na dětskym hřisti!!!). Pak na zem padne vajgl a oni se můžou posrat. Chápete tu logiku? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joannä | Web | 25. února 2011 v 16:00 | Reagovat

Nám ty prázdniny dneska končí :-//
Těžký to život nekuřáků mezi kuřáky :D
Ti policajdi se letos nějak "zbláznili" všichni s tím hlídáním :-// Nikdy před naší školou nevybírali a letos jsou tam pořád :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama