What did I do? Nothing, I do always nothing

4. ledna 2011 v 21:23 |  Journal
A že to těm učitelum neni divný, když i ty nejlepší lidi ze třídy, co maj samý a vždycky vyznamenání, dostanou trojku... A pak se někdo diví, že jsem ráda za čtyrku :D.
Joo, letos asi dostanu poprví na vysvědčení 4 a budou nejspíš hned tři: bižule, matika, chemie. I když... Král by mohl v matice zas celý třídě trochu přilepšit jako minule, aby mu půlka lidí nepropadla :D. Ale i kdyby ne, komu to vadí? Stejně si k maturitě hodlám už skoro definitivně vybrat zemák a děják (+ možná aj..?) a z těch dvou vy vycházej krásný čistý dvojky... A moje nejhorší známka z aj je 1- :D. Jak do toho šesťáku dolezu už je mi u .....
(No fajn, povinnou maturu z matiky tak trochu zanedbávám :D. Ale ono se to nějak dá... Vždycky se to nějak dá :D.)
Jo, a taky zanedbávám to, že se muj názor může stejně ještě 1000x změnit, protože ani ne před rokem jsem plánovala maturovat z chemie :D.

Vůbec nevim, jestli jet nebo nejet 13. na Bitch, Prague conspiracy a Queens of everything... Už i to, že je to čtvrtek je blbý, ale ještě když druhej den máme psát poznávačku... :D Jenže... Dyť je vstup zadarmo! :D A je to v Lucerně a měla bych kde spát... Sakra :D...What did I do?
What did I do that went wrong
Can not remember anything
Nothing at all
What did I do?
What did I do that went wrong
Give me a memory of some kind
Sunshine

Jo a došlo mi, že jsem propásla výročí tohohle blogu - už 2 roky! Nechtěla jsem tomu ani věřit, ale pak jsem se koukla do archivu na nejstarší články a jo, ty už jsem musela psát hooodně dávno :D.
...
Dobrá změna priorit - před měsícem jsem doufala, že si ráno v buse sednu. Teď doufám, že mě ráno bus vůbec vezme :D. Ráno byly i dva busy někdy málo a oni si jeden zrušej, no proč ne :D!

KSOKSO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enki | Web | 6. ledna 2011 v 21:32 | Reagovat

Ta písnička je skvělá!
Třeba vám ty známky zvedne :D Já jsem si teďko prostě zákazala mít 4, protože si furt říkám, že nejsem zase taková lama, abych to z tý fyziky nějak nezařídila :D
O těch Chips jsem i přemýšlela, ale asi nepůjdu - nějak se mi pořád nechce a navíc jedu o víkendu stalkovat skokany do Harrachova, takže počítám, že budu little bit money broke :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama