Zas článek jak krůta...

14. prosince 2010 v 18:35 |  Journal
Kurnik šopák! Já se na tom netu začínám tak nudit! :D

Nudim se tak moc, že mě docela vážně napadlo, že bych mohla začít psát povídky :D. Což znamená, že už je to fakt krize. Vim, jak to s mejma povídkama dopadá. Napíšu první větu a přestane mě to bavit. Právě kvuli tomuhle jevu u mě už v dětství krachly ambice stát se spisovatelkou :D.

Nudim se tak moc, že snad začnu chatovat :D. Nesnášim to. Většina lidí jsou online fakt nudný (vyjjímka byl V, ten byl online super! Ale na živo fakt uspávající :D.) Nebaví mě to. Ale zabiju tim čas :D.

Nudim se tak moc, že... Se snad pudu učit :D. To by nebylo od věci, testů nás zrovna málo nečeká :D. JO! Já už vim! Pudu si přeuspořádat sešit na zemák! :D To víte, jedinej předmět, co mě baví, tak si na tom sešitě kurva zakládám :D.

Nebo když už ne psát, tak bych mohla začít zas něco číst... Mám tu furt rozečtenou Dlouhou trnitou cestu z pekla a pučenej Obraz Doriana Graye... Jenže teď to nejde... Teď jsem zrovna v trvalý HP mánii a nechci to přebít... Bojim se, že to dopadne tak, že si dám zas celou sérii a budu si připadat jako magor :D. Začala jsem to sice číst anglicky, aby to aspoň bylo jakože užitečný, ale, no... To mě nějak nebaví :D. Musim to vydržet... Ještě pár měsíců a budu zas schopná číst něco jinýho... No super :D.

Ale hlavně že je dobrá nálada :D. Sice máme asi 10000 testů a já se na všechny hodlám vykašlat... (Až na zemák. <3 :D) Mám nos sedřenej od kapeníků a vypadám jak klaun... V pátek píšem o nultý z bižule a já ani nevim, jak se tam tak brzo dostanu... Ráno nám zrušili jeden autobus takže si zase každej den dvacet minut postojim v uličce (ranní rozcvička! Love it!)... Ponsé pešés :D...

Jo a co mám dělat na Silvestra? Mám někam jít, nebo ne? Já si ani nejsem uplně jistá, jestli se mi někam chce :D...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama