Peklo

20. prosince 2010 v 20:28 |  Journal
Znáte ten pocit, když stojíte na zastávce, máte před očima černý fleky, zdá se vám, že vám zepředu někdo tlačí na mozek, máte slabý a brnící tělo a přejete si buď omdlít, nebo se poblejt aby se vám ulevilo?
Neznáte? To buďte rádi.
Znáte? Soucítim s váma :D.
A znáte to, když se teda odeberete domů, protože se vážně asi poblejete, jdete skoro poslepu, cestou vrážíte do nahrnutýho sněhu, dojdete k přechodu a uvědomíte si, že netušíte, jak přejdete, když ty auta skoro nevidíte? :D PEKLO.
A zejtra mě to určitě čeká znova, vim to, prostě to vim. Protože tyhle stavy už tu jednou byly. Ráno se probudim, bude mi relativně super, vyjdu ven, udělám pár kroků a zas budu v p*deli. Neumim si to vysvětlit.
Ne že bych nebyla ráda doma, ale potřebuju ještě koupit pár dárků a odevzdat slohovku... (No když už jsem se s ní tak patlala... :D)

Jinak... Moje očekávání se vyplnilo, teď mi na posteli leží rozečtenej HP a tajemná komnata, zas si tu ptákovinu dávám celou od začátku :D. A bavim se u toho. Sice jsem musela přeskočit první kapitolu Kamene mudrců, protože jí umim skoro nazpaměť, ale ty první díly jsou vážně směšný :D. Pořád si řikám:" Joo, kdyby Harry věděl..." a "Joo, kdyby Rowlingová věděla, že tohle je blbost, protože v sedmym díle píše, že jídlo se nedá vyčarovat..." :D
Všimli jste si někdy zajímavýho vývoje postavy Levandule Brownový? :D Do prvního dílu nastupuje jako kluk "Levander Brown", pak se z ní stává "kamarádka Levanderová" až je to nakonec Levandule Brownová :D.


Už nějakou dobu jeden mej nejoblíbenějších filmů *růžový hnusný srdce*. A tu písničku taky miluju :D.

PS: Jo a hádejte, kdo už nepropadá z chemie? Já! Z TPček jsem dostala 17,5/20, což je skvělý a byl to jeden z nejlepších výsledků vůbec, takže teď už mám za pololetí celkem 26,5/100 bodů a to už je krásná čtyřka! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama