Il existe un pays ou je me trouverai bientot...

26. listopadu 2010 v 19:54 |  Journal
Posledních několik dní mi v hlavě pořád bliká jen informace o existenci jistý Francie a toho, že já tam zase budu už skoro za tejden. Popravdě se nejvíc děsim toho, že mi tam bude zima :D. Mrznu i tady, a co teprv v tý debilní Normandii... To bude docela síla, vzhledem k tomu, že jsme na stejnym místě byli před třema rokama v červnu a byla tam kosa jak u nás v únoru :D. Koho napadlo dělat výměnu v prosinci!!? Další super věc je, že nám francouzská strana naplánovala exkurze do měst, ve kterejch už jsme jednou byli :D. Jediná "novinka" bude Rouen. Ale konečně si tak nějak píšu s tou "mou" francouzskou a možná to nebude takový pipka... Přijde mi óká :D.
Těšim se na cestu busem. Vlastně ani nevim proč :D. Ale fakt se netěšim na tu chvíli, až se kolem silnice začnou vynořovat cedule "Elbeuf 5km"..."Elbeuf 2km"... "Elbeuf"... Ta představa ve mně vzbuzuje panickou hrůzu :D.


Maximálně se snažim naladit na fr langue. Ten text je tak hezkej, že mi ho ani ten jazyk nemůže zkazit :D.


A takhle by se taky dala vyjádřit myšlenka Tout le bonheur du monde :D. "Car c'est comme ca que j'imagine un monde parfait."

Jsem opinkaná.

PS: Z matiky mám první jedničku! Jedničku! Jedničku z matiky jsem na gymplu ještě asi nikdy neměla :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama