Vaca... Vaca... Vacacioner!

25. října 2010 v 19:24 |  Journal
VOLE!!! Kde se na zastávce před gymplem vzal mladší a hezčí Ville Valo?! Mi kvuli němu málem upadla dolní čelist...

Čtyřka z milovaný math... A to jsem měla pocit, že vim co tam píšu a byla jsem si tim na 60% jistá (rekord!)... Jo a taky čtyřka z milovaný biologie... Já se na to vykašlu :D. Na oboje jsem se učila a z obojího jsem měla trojky, když jsem se učila míň :D. Vlastně je mi to docela jedno, hlavně chci prolejst :D. Jedinej předmět, kde mám samý jedničky je paradoxně ájina... Ale ono kdo by se divil, když píšeme testy ze slovíček jako horror, comedy, sci-fi, historical drama a animated film :D. Jo a vlastně ještě fránina... Ale kdo by se divil, když píšeme kraviny jako argumentace na téma otroctví :D.

Výtvarka mě poslední dobou neuvěřitelně sere... Už asi sto let jsme nedělali něco, co by mě bavilo. Naposledy zátiší někdy minulej rok. Posledně jsme měli z hlíny abstraktně vyjádřit nějakej pocit.

Jak tak to svoje školní snažení pozoruju, tak bych si měla najít nějakou vejšku, kde se dělaj výhradně jazyky a zemák, protože všechno ostatní jsou buď sračky, nebo mě to nebaví, nebo mi to nejde :D. Asi mám problém... Existuje něco takovýho? :D

Dneska večer mám v plánu se kouknout na děják, jak to bylo s tim Maželánem, Holbajnem a Lutérem, co je třídní tak miluje, pak se chvíli nudit na fb a jestli mi zbyde čas a nebudu ospalá, tak číst. A ještě se nažeru :D.

A od středy vacacioneeeer... Nevim, co budu těch pět volnejch dní dělat, ale ve čtvrtek jedem do Prahy za bábou a dědou, tak přemejšlim že bych tam do pátku nebo soboty zůstala a šla něco provejst... Jen ještě netušim co :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kat | Web | 28. října 2010 v 17:32 | Reagovat

hah, to by mě taky zajímalo! a zvlášť by mě zajímalo, jestli by se nemohl zastavit i před naším gymplem ^^ :D:D
můžeš být anglický zeměměřič, oceánograf nebo něco takového :D

2 Wen | 28. října 2010 v 21:13 | Reagovat

Dneska jsem to vymyslela - politologie, etnologie nebo sociologie :D něco z toho bych mohla zkusit vystudovat :D ale oceánograf se mi taky docela líbí, sice nevim, co to dělá ale zní to nenáročně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama