Fuck everything that you stand for

8. října 2010 v 20:41 |  Journal
Posranej Miličín... I v těch debilních Slapech nebo Dražicích se něco děje... Furt tam maj v kulturáku shity jako UDG, Vypsanou fixu, Rybičky nebo nějaký reggae... A tady?! HOVNO!!! Jednou za půl roku sem přijedou vypatlaný vydlácký Rock wonder, co zpívaj o párcích ve špajzu. Fakt dokonalost :D.


A já si ještě k tomu včera pustila tohle od Slipknotů, co dala včera Š na fb... A dneska jsem to poslouchala furt dokola... POSLOUCHÁM SLIPKNOT!!! Panebože! :D Co s tim bdu dělat? Asi to budu muset tajit, jinak bych se za sebe musela hrozně stydět... :D To radši přiznám, že si občas pustim Lady gaga :D.

Zejtra rodinej do milovaný Prahy, to mě trochu uklidňuje :D.

Teď bych si dala kytkovej bramboráček, flašku vodky s sebou a vyrazila na Petřín... No, možná kdyby nebyla taková kosa :D. A když je řeč o Petříně, tak mě napadá, že jsem nějak dlouho neslyšela o Davidovi? :D Neni už zase na ulici..? Nedivila bych se :D.

Jo a zrušili mi bus v půl třetí z Tábora. Takže dvakrát tejdně tam budu po škole hodinu a půl čekat na další :D. To čekání jsem praktikovala už včera a nedopadlo to dobře - tak jsem se nudila, že jsem šla oblejzat hadry a hned jsem si koupila černý triko a ještě si vyhlídla další bundu a sukni... Ještě že budu mít ty narozeniny :D. Aspoň mi má babička co koupit, protože kromě hadrů mě nenapadá skoro nic, co bych chtěla :D.


Když já jsem četla, že řekla, že její třetí studiovka změní svět, tak mě to vyprovokovalo a stáhla jsem si The fame monster... A on je to vážně jeden z nejzábavnějších popů, co jsem kdy slyšela :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama