Manganistanismus

20. září 2010 v 19:04 |  Journal
Nejhorší dilema - co s vlasama?! Ten červenej shit od Palette se dávno vymyl do divný rezavý a to mě nějak zvlášť neuchvacuje. Je to se mnou hodně špatný když jsem se právě pokusila si to přebarvit na fialovo manganistanem? :D No, vlasy mi i po tom pořád držej na hlavě, takže to snad tak hrozný neni, jen mám teď problém, že mi to chytlo spíš do černa, takže nic moc barevnýho už na to asi nechytne :D... *čumí na krabičku normální černý barvy a přemejšlí, jestli to háro zčernit rovnou celý*


Čim to je, že se teď poslední dobou skoro vůbec nenudim? Jsem z toho uplně v prdeli, je to fakt nezvyk... Teď vůbec nemám čas zírat do zdi (normální i facebookový)!!! :D V sobotu jsem byla na oslavě kámošovy dvacítky. Překvapivě jsem vypila snad jen 2-3 piva, ale vykouřila jsem skoro sama asi 5 vodnic... Proboha mně se tak točila hlava :D. Sice jsem si dávala pozor, abych nebyla zas moc mimo, ale tohle byla fakt špatná kombinace - pivo i tráva (která nějak dokolovala i ke mně :D) mě vždycky hrozně unavěj, takže jsem zalehla "už" ve tři :D. Mezi lidma už se taky rozmohla perfektní hláška - když se někdo zeptá, jestli nemám cígo a já řeknu, že ne, ozve se:" Venda nekouří, Venda jen hulí." :D Jo, že nekouřim ještě pořád platí a jsem na to pyšná :D! Ale stejně už ze mě je (pasivní) kuřák, protože skoro všechen čas trávim s kuřákama... I o přestávkách s nima chodim před školu :D.


V pátek v Praze jsme se viděli s Davidem poprvý od tý divný akce na Petříně... A vůbec to nebylo tak trapný, jak jsem si myslela. Stejně jsme o tom před Denny nemohli nějak mluvit, i kdyby jsme chtěli. Je divný to před ní tajit... Vlastně já to ani tak tajit nechci, podle mě by se nám stejně buď vysmála nebo by byla jen chvíli nasraná, ale ani nevim jak a kdy jí to říct. Vlastně by stačilo jen říct "hele, jak jsem u něj přespávala, tak jsem nespala v posteli jeho ségry"...
A co jsem zase dělala v Praze? Exkurze v Gymplu Jana Nerudy :D. Jejich fr. sekce slavila 20 let a naše třída přijela "reprezentovat" Tábor :D. Byli tam i školy ze Slovenska a Olomouce, takže by člověk čekal slavnost jak kráva, když už se tam kvůli tomu táhli... A ono hovno, jen zápasy ve volejbale, florbalu a petangu (a já se jak jinak neúčastnila ničeho, jen aktivně fandila a fotila :D). Tábor samozřejmě všechno totálně pokonil, ve florbale jsme byli 5. z pěti :D. Jako by mi na tom záleželo... Z celý tý akce mě nejvíc zaujalo poživatelný jídlo, jídelna a vůbec vzhled školy... Z venku nic moc, v tom máme zase my navrch, ale zevnitř to tam maj dokonalý. Všechno čistý, bílý, žádná debilní plakátky, co načmárali studenti, žádný dlaždičky vypadávající z podlahy, tělocvična menší jak ta naše... Takže PARADISE :D. Jestli po gymplu pořád nebudu vědět, kam dál, pudu na peďák, dám si nějakej obor zeměpis/francoužština, nebo něco podobnýho, co bude k dispozici a pak pudu učit právě na GJN (to, že tam o mě nemusej mít zájem nepřipadá v úvahu :D).


Ještě o něčem jsem si chtěla pokecat..? Jestli jo, tak už na to stejně nemám čas, dneska hlídám bráchu... Tak jako i v pátek, kdy už jsem měla domluvenou dámskou jízdu u Jordánu a teď to musim zas zrušit... To ze mě bude mít Áďa radost :D.


Já, Hadouken! a Escape the fate? Hudba, který jsem se dřív smála? Co bude příště? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama