Nejlepší droga - IRON!

5. června 2010 v 19:09 |  Journal
Babka - neboli sousedka, ale tak jí tady nikdo neřiká - nemá nic lepšího na práci, než celou naší rodinu srát dementní dechovkou. Nezasloužila si nic jinýho než moje repráky pod jejím oknem a puštěný Vains of Jenna. Jako by nestačilo, že ty její smrdutý okna nám mířej přímo na zahradu a my jsme skoro nucený čumět do toho jejích zatuchlýho obejváku. A že nám její nechutný kytkovaný peřiny přepadávaj do záhonů. A že je protivná jak svině! Sere mě celej rok, ale jestli tu ta dechovka bude hrát každej den, tak ať laskavě počítá s mojí zpětnou vazbou..! :D
Dnešek byl ve znamení rodiných výletů a přírody, zejtra budou asi pokusy o učení, válení se venku a pokud bude hnusně, tak možná zase Simíci :D.
Ráno jsem se zas po sto letech probudila s uklízecí a to dokonce v takový míře, že jsem myla okna. A taky jsem se dost zfetovala Ironem :D.

...no a já vám (ani sobě) asi nemám co zajímavýho říct... Nic se neděje... Konec roku se blíží, takže už ty záveřečný testy přežívám v pohodě... Dokonce se na jeden z nich hrozně těšim! :D Na commun (záveřečnej z frániny), protože se mi vždycky povede :D. Zase to bude na 4 hodinky, porozumění textu, poslech, sloh... A pokud to bude dobrá známka, tak mám oficiálně dokázaný, že moje fránina je na úrovni B2, haha :D. Aspoň jeden jazyk umim dobře :D. Aby bylo jasno, po B2 následuje C1, což je prej rodilý mluvčí :D. Je to asi jediná věc, kterou se můžu chlubit :D.

Trochu se bojim prázdnin, doufám, že zas nebudu jen kynout na houpací síti (jako teď :D).

Nudim se. Nějak mě ten notebook dneska nedokáže zabavit (to už je špatný...) Možná se půjdu projít, nebo hrát pingpong, nebo cokoli jinýho...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enki | Web | 7. června 2010 v 19:21 | Reagovat

B2? Wow :)
No jo s plany na prazdniny mam stejne obavy jako ty.. :/

2 Wen | 8. června 2010 v 21:02 | Reagovat

[1]: tak aspoň že nejsem sama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama