What a great day...

12. května 2010 v 17:02 |  Journal
D.E.A.D... I když vlastně né zas tolik.
Tak tu sedim na posteli a prolejvám se bylinkovim čajem, protože jsem zase někde nastydla (neboli mi hlas zase nešlape tak, jak by měl) a do soboty prostě musim bejt fit! Čeká mě Zombie walk a opravdu nehodlám bejt usmrkanej, kašlající zombie :D. A taky se modlim, aby nepršelo, protože by z nás všechen mejkap a umělá krev stekli... A to by nebylo tak efektivní :D.
Jinak byl dneska v celku fajn den. Jedinej bez testů a zkoušení :D. Strávila jsem asi tři hodiny v botance, nejdřív o bižuli a pak po škole, abych konečně nafotila něco do herbáře... Lidi ze zemědělky si tam okopávali záhonky a já mezi nima pobíhala a fotila... Vtipný. A řeknu vám, že zaostřit na výtrusnice mechu dá fakt zabrat. I s makrem. To samý květy poměnek. A fotit kapradiny proti světlu taky neni úplně dobrý :D.
Zejtra mě čeká snad "jen" test z matiky. Nutně potřubuju nejhůř čtyrku, ale fakt nevim, jestli jsem tak úžasně dostatečný známky schopná. Pokaždý mám pocit, že to chápu. Ať si jakkoli dlouho procházim příklady v sešitě, pořád to chápu stejně dobře. Ale jak rozdá test, jsem vždycky mimo :D. Sama nejsem schopná vymyslet NIC. Myslela bych si, že jsem mentál, ale takovejch případů je nás ve třídě víc, takže snad ok... :D Bojim bojim. Další 5 do sbírky nepotřebuju.
Navíc jsem zase na Pentase, protože mám ve střevě mrňavej, TÉMĚŘ subklinickej záněteček. Ne že by mě to tak s*alo (vždyť já s tim tak trochu počítala), ale už jsem si odvykla... Určitě na to budu zapomínat :D.

Drtivá většina mejch oblíbenejch blogů chcípá. Quelle tristesse... Chci se odreagovat od neustálýho učení, proklikávám oblíbený stránky, ale nikde neni co číst... Včera jsem četla svoje starý články. Skoro nic jinýho prostě neni :D.

PS: Toho vejkendu se prostě nemůžu dočkat! Já, D, Š a možná S, tak to bude pochod století. Kam se hrabe nějaký Praha-Prčice. Jen doufám, že alespoň jedna z nich půjde na zombie afterparty, protože tam chci taky, jen ne sama... :D Musim si pořádně užít i pátek, kdyby to náhodou v sobotu večer nelaplo... Ehm, pokud někam v pá vůbec pudem :D. Jestli ne, zkejsnu asi u babičky v bytě. Takže zase nuda, akorát jinde :D.

Zdar všem, jdu si udělat další čajíček.
PS2: "I'm the chosen one!!!" - "You're such a great man!!!" :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama