Awesome.

21. května 2010 v 22:51 |  Journal
Tak mě napadlo... Že já při tý matice teda možná fakt umřu. Ale umřu šťastná. Protože (nadechněte se) matika je vlastně asi jedinej předmět, při kterym se opravdu a nefalšovaně pobavim :D. Došlo mi to včera. I když mě na jednu stranu tak příšerně se*e a bude mě s*át ještě tři roky, i když si asi budu muset sehnat doučování. Ale fakt se při ní královsky bavim - a to doslova :D.
"Ježiši... Co to tam zase počítá..?"
"Nikdo tady nebude brát jméno boží nadarmo do huby..."
"Bože..."

"Jestli ještě jednou promluvíš, tak na tebe skočim...

A když už jsem u tý školy, viděla jsem maturitní otázky ze zemáku, co měla letos francouzská třída a myslim, že ze zemáku si maturu klidně udělat můžu. Byly to v podstatě otázky a texty k práci, co děláme už teď. Zemák, děják, fyzika a chemi - z týhle čtyřky si budu muset vybrat povinně dva (+ ještě mám povinnou fráninu, češtinu a matiku - jestli to se státníma nějak nezměněj). Zatim to vidim na zemák a chemii... Je to děsný, jak jsem tu maturu začala řešit... Přitom mám ještě čas... Asi z ní mám někde v koutku duše trochu hrůzu :D.

Ale abych trochu odlehčila téma... Zjistila jsem, že moje nový triko se dá nosit i jako sukně :D. Což mi přijde jako fakt praktický :D. Hadr 2v1. Takovýhle multifunkční věci by se měli vyrábět víc.
Taky jsem si chtěla do statusu na fb napsat, že jsem nejvíc awesome ze všech (jako reakce na skupinu I'm awesome!I'm awesome!I'm awesome!...), ale nevim, jestli je the most awesome, nebo the awesomest, takže se radši nebudu ztrapňovat :D.
A budu hledat brigádu. Trochu pozdě, já vim, ale držte mi palce.
Teď počkám, až mi Denny pošle prezentaci a půjdu se prohánět na bílym jednorožci začarovanym lesem. Nebo možná někoho znásilnim u Jordána. A nebo budu jezdit tramvají po rybníce. A nebo uvidim, jaká ptákovina se mi zas bude zdát.
Úchylný a jeblý sny přeju...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama