Au ciel, pomme

6. května 2010 v 16:55 |  Journal
"Téma týdne je tanec". Wtf? Kdy bude konečně nějaký téma, ke kterýmu by bylo co zajímavýho říct? :D
**
Sakra, teď mám pocit, že už fakt musí být vejkend, vzhledem k tomu, kolik energie ve mně je, nebo spíš neni. Nebudete mi to věřit, ale já se učila. Jako fakt. V pondělí, v úterý, ve středu. Je to bezmála neskutečný :D. Nejhorší na tom bylo, že už celá má edukace pokročila do stádia, kdy jsem si nemohla říct "je to jedno, se*u na to"... Smutný... Ale víte co, ono se to učení fakt vyplatilo :D. Vyneslo mi krásnou jedničku ze zkoušení z literky (no jen mi poreferujte o životě Božky Němců!), 2+ z testu ze zemáku (allez comparer l'urbanisation et la croissance urbaine dans les pays du Nord et du Sud!) a co je totálně nejlepší... 2/3 ze zkoušení z bižule. To je prosím muj nejlepší výkon, jakýho jsem v bižuli schopná! Takže teď už se jen v pondělí snažit, abych nedostala z matiky další kouli a můžu se vesele flákat dál :D. Au septieme ciel...
Stejně nejvtipnější bylo, když se na mě učitelka při bižuli podívala a řekla:" Vendulo, ty jsi nějak zčernala, ty seš emo?" A já jen čuměla, že ví, co to je a pak (jak mi pozdějc Deny řekla, tak dost nasraně) odpověděla:" Ne, nejsem emo!" :D

Hmm, teď koukám, že je to vlastně zase článek o ničem... :D Už je to asi spíš zvyk, psát sem každou volnou chvíli... Nebo jsem pošahaná :D.

Je normální, aby ve mně slejvák jak kráva vzbuzoval optimismus? Neni déšť branej jako depresivní počasí..? :D

Nejvtipnější je oblíknout 'normálního' kluka do uplejch, černejch hadrů z dámskýho a pak ho nutit se procházet po městě... :D To bylo včera zase něco... Pak jsem přespávala u Deny, do noci jsme čuměly na bednu a ráno se naprosto zničený plazily na osm hodin do školy... A pak ať se někdo diví, že jsem při chemii málem usla :D.

Vesele jsem zařadila jabka do z seznamu věcí, co fakt žrát nebudu :D. Znervózňovalo mě, jak jsem se snad jako jediná crohnařka nemusela v jídle nějak omezovat, po všem mi bylo fajn :D.

A Buckcherry...

Na zejtra bych měla přečíst kus nějaký fr detektivky en francais, ale asi na to kašlu... Už mám dost :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama