Yo estas loco! A la mierda!

20. dubna 2010 v 20:28 |  Journal
Puštěný Love it to death... Má prostě něco do sebe, něco, co těm novějšim chybí...

Musim se pochubit, už nepropadám Z NIČEHO! :D Ta matika mi vychází na 4, ale to už jsem možná řikala. A dneska jsem dostala 3 z bižule :D. Jsem nadšená :D.

Vzpoměla jsem si na fakt zajímavou myšlenku, co mě napadla včera večer... Pamatujete ty doby, kdy jsem sem nepsala, co se děje kolem mě, ale ve mě? Vlastně asi nepamatujete, v tu dobu, kterou myslim jsem tu žádný pravidelný návštěvníky neměla. Zajímá vás, co se ve mě děje teď? Asi ne, ale kdybyste chtěli, řekla bych vám to. Ale popravdě se ve mě asi nic moc neděje :D. Přemejšlim, jak bych tenkrát vystihla svý momentální rozpoložení... Připadám si nejistá, ale jistá... Haha :D. Pak si taky připadám náladovější, než kdy dřív, a možná o trochu složitější :D. Nechám toho, už mi to nejde :D. Ale pamatujete na muj "nejdojemnější příběh"? Vlastně, nepamatujete :D. Teď to tu čtu... Docela čumim, jak krásně, "literárně", romanticky a upřímně jsem to dokázala sepsat. (Aaach, zrovna mi hraje Second coming...) Proč už to tak neumim? Proč poslední dobou píšu a vyjadřuju se jak prase :D? (...ale srdce jim neustále našeptává: A nelituješ..?) (Aaach, Second coming plynule přechází do Ballad of Dwyght Fry... Where's daddy? He's been gone for so long... Do you think he ever come home?... I was gone for 14 days,...) Ztratila jsem část svý romantický dušičky? Jo, asi jsem jí vyblila při výměně ve Francii :D... Momentálně jsem romantička asi tolik, jako plesnivej pařez. (Miluju hysterickej řev: I WANNA GET OUT OF HERE!!! Připomíná mi to Plzeň, kde mu po týhle větě usekli palici :D.) Teď mám v hlavě rozjetej další příběh, už teda neni zrovna nejdojemnější (spíš nejúchylnější a nejšílenější), ale i v tom se daj najít rysy romatiky... Teoreticky... :D (Ballad přešla do Sun Arise... Na to, že jsem jí měla minulej rok jako budík jí mám pořád dost ráda :D) Nejsou to žádný prasárny, fakt plnohodnotnej příběh... A s tim souvisí to "faire mes reves devenir la realite"... Jsou to sny... Ale kdybych chtěla, mohla by to bejt realita. Asi ne úplně všechno (sen totiž stojí na tom, že mám dar jazyků jako Myrta Krátká :D), ale z části... Jenže já jsem tak líná :D! Ten, kdo to tu celý čte od úplnýho začátku (což jsem jen já) ví, že snění je prostě moje. Snim pořád. Pořád se mi v hlavě odehrávaj různý imaginární životní situace. A když jsem unavená, hlavou mi lítaj třeba jednorožci se dvěma rohama mluvící esperantem. A to je ještě to nejnormálnější. Zase si to ale vybírám na tom, že se mi skoro nikdy nic nezdá v noci. Dnešek byl vyjímkou, zdál se mi sen, kterej už nevim, o čem byl, ale vim, že jsem v něm mluvila plyně španělsky (že by ten dar jazyků?! :D).
Kašlu na to, jdu se najíst! :D
YOU CAN GO TO HELL... Ještě před rokem jsem tuhle starší tvorbu AC neuměla ocenit, nebavilo mě to. Ještě před rokem jsem taky byla romantickej magor. Toť jest poselstvím článku :DD.
Yo estas loco!!! :D (Když už mluvim španěklsky ve snu, mohla bych i v reálu, ne? :D Však já základ mám... Yo estas Vendula! :D A pak ještě umim tambien... A to je asi všechno :D. Vlastně ještě něco z písniček... Si yo fuera un chico, se que podria saver, de perder a quier se quiere por ignoras lo que tiennes... Nebo jak to sakra bylo?! :D A taky umim a la mierda, což je důležitý, znamená to do prdele... :D A ještě la vida es limonada (život je limonáda)! :D A ještě bych si na něco vzpoměla (díky Ska-p, The locos, Marquess a Beyoncé... :D)

PS: Chci se zase učit španělsky! Je to nádhernej jazyk. Sestřička si bude šp příští rok brát, takže budu asi studovat s ní, pokud si bude dělat přehledný poznámky z hodin :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama