Nezapomenout...

9. dubna 2010 v 21:15 |  Journal
Za chvíli se musim zvednout a nezapomenout toho tolik, že nevim, na co dřív myslet...
1. Zabalit si. Nezapomenout pyžamo, zubní katráček, peníze, věci, co musim udělat do školy (čili Tyrolský elegie, sloh z ájiny a matiku [takže ještě nezapomenout kalkulačku]), lak na vlasy, rezervní ponožky :D, mp3jku, mobil, tužku na oči, vlastně i propisku, obyčenou tužku a kružítko, pokud chci udělat tu matiku. A nějak to narvat do kabelky, protože tahat batoh se mi nechce.
2. Promyslet si, co vlastně potřebuju koupit. Protože když půjdu na slepo, nekoupim si nic. Zatim mám v hlavě jen neurčitej pocit, že nemám nic letního na sebe a v černejch kalhotách bych se uvařila.
3. Promyslet program. Zatim mám v hlavě jen neurčitou vizi, že půjde nakupovat a až se budem nudit, někomu zavolám, jestli nemá čas. Problém by mohl nastat, kdyby ani jeden z mých pražských kontaktů (jsou jen dva... :D) čas neměl. A jó, vlastně tři. Ale ten třetí je... To by bylo riskantní :D.
4. Hlavně nezapomenout jít dneska brzo spát. A na to zapomínám často.
5. Nezapomenout zejtra vstát brzo, nejlíp před devátou (ano, to je brzo :D).
6. Proboha si zejtra nezapomenout sbalený věci (jako jsem si dneska ráno zapoměla vzít laboratorní plášť... A to jsem si ho schválně dala hned k posteli, abych ho pořád viděla...)
7. Hej, vlastně jsem zapoměla na T! :D Jo, takže další možnej kontakt na zejtra. Řekla bych, že tam bude. Je tam teď většinu vejkendů. Ale tahle možnost by byla opravdu poslední... Ale mimochodem se zase bavíme... Našel si holku, takže mi snad s tou svou bezmeznou zamilovaností do mně už dá pokoj.
8. Nezapomenout, že nemá být teplo. Takže bundu.

Celkem nudný, ne? Ještě pořád se vám sem chce chodit? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella | Web | 9. dubna 2010 v 21:27 | Reagovat

Taky si vždycky na blog napíšu co bych si ěmla anchystat a nezapomenout a pak nechám stejnak polovinu věcí doma,protože jsme blbeček:-D

2 michyy | Web | 10. dubna 2010 v 11:04 | Reagovat

neboj, nás/mě jen tak neodradíš ;D

3 Wen | 10. dubna 2010 v 19:13 | Reagovat

[1]: To se mi taky stává pravidelně :D
[2]: Ty mi zrovna nevadíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama