Bitch&Chips [31.3.2010]

1. dubna 2010 v 18:39 |  Évenements
Zajímavý. Koncert Chipsů se vůbec nevyvedl tak, jak jsem chtěla/čekala a stejně to bylo super :D.
...
Už když jsme s Denny jely vlakem, každej, kdo procházel uličkou na nás vejral jak na zjevení Ježíše. Při cestě přes Václavák jsem se od kolemjdoucích dozvěděla, že vypadám jako emo, podle někoho jinýho zas jako kurva. No co nadělám xD. Chvíli jsme se plácaly v KFC a pak vyrazily na Anděla hledat Futurum. Našly. Bylo hezký vidět hloučky lidí, co vypadali přinejmenšim stejně pošahaně jako my (jeden týpek vypadal úplně, ale úplně jako Nikki! Potkat ho v USA, asi bych po něm chtěla podpis v domění, že je to fakt on :DD). Vlastně jsme mezi nima spadaly spíš do průměrně šílenejch :D. A moc příjemný bylo zjištění, že ti všichni lidi, co tvoří "českou glam komunitu :D" a byli tam byli hrozně milý a přátelský :D. Neřešej blbosti, nečuměj na vás jak na magora když třeba zrovna paříte na stole nebo tak, protože oni to dělaj taky :D. A za celej večer mi bylo asi 4x pochváleno Motley triko :D. Konečně lidi, který se neptaj, co že znamená ten nápis Motley Crue xD. S D. jsme se shodly na tom, že se cejtíme jako s "rodinou", i když jsme tam těch lidí zrovna moc neznaly (maximálně tak přez FB) :D. Docela jsem ale čekala větší nával. Na první skupinu tam bylo jen pár lidí, pak k večeru jich začalo přibejvat, ale stejně žádná sláva. Ne, že bych si stěžovala, aspoň se tam dalo normálně chodit :D.
A teď k samotnýmu koncertu: první skupina, The trousers mě nějak moc nenadchla, docela dobře se to poslouchalo, ale proti těm dalším slabý. Docela si u mě ale šplhli tim, že rozdávali placky zdarma :D. Další skupina Bomb Shock Sweet už se mi líbíla o moc víc (a myslim, že za to vážně nemohl jen ten dvojitej absinth ;D). V pauze mezi BSS a Bramborama jsme se jen tak s pár lidma plácali u pódia, po nějaký neurčitý době zhasli světla, přišli Bitch n'Chips a konečně se všichni pořádně rozjeli :D. Z vyřvávání nejen "be my, be my, be my bubblegum, BUBBLEGUM!" mě bolí v krku ještě teď :D.
Tady je zatim asi jediný video... Já nic netočila ani nefotila, nechtělo se mi s tim foťákem tahat :D.


A asi vás to moc nezajímá, ale občas se tam před Toubym /zpěvákem/ mihne ruka v černym roztrhanym návleku... Moje ruka :D. Chytli jsme ty nejlepší místa - uprostřed, první řada. Dokonalý :).
Ok, ještě jedno video - Tom Le Paul zpívá Sweet home Alabama :)


Když skončili, ještě jsme se chvíli povalovali u/v některých případech na pódiu, kecali/v některých případech se cucali a když jsme se nabažili slasti z krásného večera, zvedli jsme se, že konečně půjdem :D. Vrátili jsme se pro věci, co jsme si nechali na židlích... A mě chyběla mikina :D. Nikdo mi nešlohnul peněženku nebo mobil, zmizela mi právě mikina :D. A nikde nebyla. Asi si jí někdo musel splíst a myslel si, že je jeho... Jinak nevim :D.
K sestřence do bytu, kde jsme s D přespávaly jsme přišli asi ve dvě ráno po tom, co jsme se marně snažily odemknout nějakej jinej byt :D. Bylo šílený dneska vstát :D... A co teprve mluvit. Měli jsme totálně vyřvaný a vychlastaný hlasy :D. A i teď si připadám úplně vycuclá... Asi půjdu pro změnu brzo spát :D.
A abych nezapoměla: trika "official streetbitch" s logem Bitch&Chips jsme tam taky nemohly nechat tak opuštěný... Ještě když nám na ně nabídli slevu, protože jsme váhaly :D.
Pod perexem dvě ubohý fotky z vlaku... Pak už jsme nic nefotily.

En train d'etre en train... Ok, musim uznat, že trochu jako emo štětka jsem vypadala, ale stejně..! :D (jinak tohle jsou ještě nedodělaný vlasy :D)

http://img265.imageshack.us/img265/55/cimg5719.jpg

Dvě magorky (jestli chcete ema) v zrcadle...

http://img144.imageshack.us/img144/7029/cimg5727.jpg

A příště jedem zas! :D

Jo a nenápadná poznámka: některé části vynechány :D. Ale byl to fakt večer ve znamení ROCK'N'ROLLU! :D
No řikala jsem, že něco udělám, aby si nepřipadala méněcená, ne? ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michyy | Web | 1. dubna 2010 v 21:31 | Reagovat

wow, tyjo to zní fakt parádně :) sice Bitch&Chips moc neposlouchám, ale asi nebudou špatní, když to tu tak čtu :D na mě včera čuměli lidi taky celkem dost, na reggae koncertu v tričku kiss O:)

2 Wen | Web | 1. dubna 2010 v 21:47 | Reagovat

[1]: Jj, viděla jsem nějaký fotky na FB :D čekám, jestli napíšeš nějakou reportáž na blog ;D :D

3 michyy | Web | 1. dubna 2010 v 22:31 | Reagovat

se na to vykašlu, to už viděli asi všichni :D ...no víš, já si toho ani moc nepamatuju, jsem ráda, že jsem trefila na bus a domů ;D

4 KV2 | 13. července 2010 v 17:15 | Reagovat

Čus, kdes sehnala to triko MC? Díkes. Jinak jestli žereš Sixxe jako já, doporučuju Heroinový deníky (I když jdu asi s křížkem po funuse,co?). O Bitch jsem slyšela a ráda bych na ně zašla, ale nějak nemůžu najít žádnou odiko stránku, píchneš mi? Díkes KV2

5 Wen | 17. července 2010 v 17:41 | Reagovat

[4]: to triko mám z Metalshopu :) a Heroinový deníky teď čtu podruhý, fakt něco dokonalýho :D
Co já vim, tak Chipsy maj stránku jen na myspace -http://www.myspace.com/bitchandchips ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama