Ukažme si na ní, je to flákač!

23. března 2010 v 18:32 |  Journal
Jsem v háji. Asi právě propadám ze dvou předmětů :D. Za prví z bižule (ale to už dlouho :D) a dneska jsem podělala test z matiky. Ale totálně. Představte si situaci: učitel přijde do hodiny asi o deset minut pozdějc - nervujete se, že to nestihnete. Když se konečně přivalí, nervujete se ještě víc. Rozdá test, vy si to přečtete a nevíte. Vůbec. I když jste si procházeli sešit a celkem to chápali. U prvího příkladu se zaseknete, po čtvrt hodině přejdete radši k dalšímu. Zase nic. Vracíte se k prvnímu a ten řešíte až do konce hodiny. Nestihnete to. Odevzdáte papír s blbě vyřešenym prvnim příkladem a ani nezačatym druhym a třetim xD. Rozčíleně švihnete kružítkem do penálu a vypadnete ze třídy... Jediný štěstí je, že jsem o hodinu pozdějc doslala 1 za fejeton (a taky 1 z ájiny ;D!). Tady je úžasně vidět, že nejsem úplně blbá :D. Jen jsem líná se učit, co mě nebaví... Sakra tak co dělám na gymplu?! :D

Náladu mi pak nezlepšily ani nákupy po škole. Vybírání letních bot je zlo! V Čr máte výběr jen mezi sandálama a balerínama, jenže já nechci ani jedno z toho. Proto jsem s tim začala tak brzo :D. Teď se rozhoduju mezi černejma páskovejma na mrňavym podpatku, nebo zebrovanejma balerínama, ale ani z jedněch nejsem moc na větvi... Vidim to bledě.

Zejtra ráno mi zase odpadaj dvě ranní hodiny... Přece jen je lepší nuda obyčejná, než nuda za přítomnosti laboratoře, mikroskopů a knih plnejch fotosyntézy a podobnejch krávovin, ale i tak... Každopádně po škole konečně kadeřnice, tak se za mě modlete, ať odtamtud neodcházim ještě nasranější, než jsem teď :D.

A teď dotaz: netuší někdo, jestli existuje barva na polyester? Potřebuju si nabarvit sukni - 100% polyester :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama