Sexy ovce

13. března 2010 v 16:12 |  Journal
Před chvílí jsem se probudila a je mi divně... Bolí mě v krku, za krkem, hlava a mám nějaký namožený stehna (a ani nevim z čeho ). Dneska jsem byla pozvaná na kulečník, ale vzhledem k tomu, že mě bolí každej pohyb hlavou a pořád usínám jsem to musela odmítnout... Už od včerejšího večera mi dělá společnost jen Youtube (konkrétně W.A.S.P. a Motley). Btw viděli jste ten novej klip Dope stars inc? Mě osobně dost zklamali, nelíbí se mi na tom vůbec NIC.

No jinak čtvrteční prodloužená byla skvělá, až na tu první část, kdy jsme museli tančit ty nejděsnější tance jako je třeba Polka nebo Valčík. Ale když přišla Chacha a Salsa bylo to lepší... A od chvíle, kdy vyhlásili volnou zábavu už to jelo . Trsající kolečko já, Denny a naše mámy muselo vypadat dost vtipně. Dneska jsem pořád čekala, že někdo dá na FB nějaký pořádný fotky, no, a dočkala jsem se. Nějaká holka mě stihla vyfotit, když jsem na matku při Polce vyplazovala jazyk. Polka je tanec, při kterym se trochu skáče, takže tam jsem v podivnym rozmachu, s vlasama rozlítanejma kolem hlavy a jazykem až na bradě... Prostě jak mentál z ústavu . Ještě že mě neoznačila ...

Včera jsem zase vystřídala úlohu ve frankofonii. Tak si to projdeme, nejdřív jsem byla stom, pak dramaturg, pak zvukař, pak fotograf a teď jsem ovce. Uvolnilo se Stalinovo místo (nepřišel...), takže jsem za něj zaskakovala na zkoušce - a asi ho nakonec budu hrát i kdyby přišel, protože jsem prej lepší. Taková poklona od Eliny... Vlastně to neni tak strašná role (jen kostým bude strašnej... Už jen ta koupací čepice pošitá vatou ). Baví mě, jak si to tam ze začátku nakráčim jak parodie na modelku a v pozadí mi hraje Sex bomb, sex bomb, you're my sex bomb!... Každopádně v den D, až uvidim to publikum, asi mě nadšení přejde. Hlavně mi ještě pořád dělá problém mluvit před lidma. Řikám tam vlastně jen dvě nebo tři věty, ale i tak... Určitě budu koktat . Kdybych si tak předtim mohla dát panáka... Fotky místo mě dělal učitel, ale nevim, jestli byl dobrej nápad mu ten foťák svěřit. Buď je to rozmazaný, nebo přesvícený, nebo máme useklý obličeje. Tady je názorná ukázka :

http://img714.imageshack.us/img714/7085/p1110752.jpg

No a nakonec mi ani neřekl, co vlastně s těma fotkama mám udělat, takže fajn...
Jinak hele, ty vole, asi nic novýho vole ()... O jedný poledce jsme se rozhodly, že budeme mít kapelu a budem hrozně hustý a ujetý... A že žádná z nás neumí zpívat ani na nic hrát je jedno .
Asi si pudu dát něco k jídlu... A až mi dohraje Shout at the devil, pudu si zas lehnout... Nebo ještě uvidim .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama