Silvestr & co život dal a vzal

1. ledna 2010 v 14:41 |  Journal
Právě tu z gramofonu hraje Elvis... Začal rok 2010, nová a moderní budoucnost.

Silvestr jsem nakonec strávila doma, ale ani to nebylo tak strašný, jak jsem čekala. Rodiče byli asi do devíti u sousedů, takže jsme se ségrou obsadily obejvák, vesele chatovaly na icq, měly puštěný Óčko, (s)hity 2009, dělala jsem chlebíčky (trochu jsem to s nima přehnala, ještě teď jich máme plnej talíř), když se vrátili, máma uspávala bráchu a zbytek rodiny byl nucen být se mnou v pokoji, kde jsem jim nadšeně pouštěla 69 eyes, Deathstars a Wednesday 13 (ségra byla zhnusena... Tátovi se to překvapivě líbilo!), pak někdy po desátý jsme koukali na Markízu, jak tam byla ta parodie na Superstar (překvapivě to bylo chvílema i vtipný) a ve 23:57 jsme to přepli na jedničku (protože ty odbíjející hodiny co tam běžej jsou prostě Silvestrovská klasika ) a po přípitku jsme se šli koukat na rachejtle... (Vlastně, teď mi došlo, že jsem propásla Klausův novoroční projev! Jaká to škoda... ) Venku jsem nakonec skejsla asi hodinu... A když jsem přišla domů, hádejte jakou písničkou jsem zahájila nove rok?...


Jasně, Poison, jak jinak.
A při přípitku jsem si přála... Snad to můžu napsat... Přála jsem si, aby... Radši si to nechám pro sebe.
Všichni řikaj, že rok 2009 jim toho hodně dal a vzal. Ale já mám pocit, že čím víc mi toho bral, tím víc mi toho dal. Řiká se, že všechno zlý je pro něco dobrý a o minulym roku to platilo na 1oo%. Vlastně v mym případě to platilo asi celej život. Pořád jsem o něco přicházela, ale o to víc jsem díky tomu dostávala. Nemyslim tim, že jsem ztratila dudlík a dostala dva. Ztratila jsem zdravý a teď už si ho víc vážim. To jsem například dostala.
Stop kecům... Stejně nevim, jak ty svoje hluboký myšlenky vyjádřit.
btw podle nadpisu jsem si vzpoměla na tu knížku od Betty Mcdonaldový... Možná až budu mít čas bych si to mohla přečíst... Ale teď ne... Bude zas škola... A musim číst ten po*ranej Máj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama