Proč sníh neoxiduje?

9. ledna 2010 v 15:20 |  Journal
Potřebuju si postěžovat...
Proč nejsem ježek? Proč bože, proč? Kdybych se bejvala narodila jako ježek... Už vidim ten titulek v lidovkách: "PRAHA - Dvaadvacetiletté ženě se dnes kolem sedmé hodiny ranní narodil ježek"... No, takže kdybych se narodila jako ježek, teď bych chrápala na zahradě pod schnilym listím a bylo by mi u prdele, že napadlo půl metru novýho sněhu. Nesnášim zimu... Co je na ní dobrýho? Jedno velký nic. Co se dá dělat v zimě? Nic, jen sedět u compu (a už z toho mám pěkně zaseklej krk). Nakonec je to i dost vidět na blogu: červenec 09 - 4 články, prosinec 09 - 34 článků. Celkem rozdíl. A co venku..? Lyžovat ani snowbordovat mě nebaví, vždyť je to jak pro dementy, pořád nahuru, dolů, nahoru, dolů... To si pak připadám jako ubohá rybyčka v kulatym akvárku, co musí plavat furt dokolečka...
Proč existuje sníh? Dneska jsou v Orionu Pipes and Pints. Ale jak si mám v těhle závějích zařídit odvoz, když i v létě je to těžký? No, vlastně, stejně nevim, s kym bych tam šla . (To je spíš smutný, než vtipný, ale co...) Ale třeba by se někdo našel.
Proč nikdo neni na icq? Chci si pokecat! O čemkoli. I když chápu, proč se se mnou nikdo nechce bavit. Kdo má jako poslouchat hodinový stěžování si na zimu? Ale jestli se někdo chce dozvědět, jak je ten sníh na hovno, tak prosim - 412910799 .
Proč už se mi přestalo chtít do tanečních? Začínaj mi ve čtvrtek, béé...
Proč už zas nevim o čem psát..?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama