Stvoření paka na Zemi

25. prosince 2009 v 14:56 |  Journal
Musim sem něco napsat, musim... Jinak ty Heroinový deníky přelouskám za jeden den a nebudu z toho nic mít. O čem mám psát? O Vánocích? Jo, byly hezký. Polívka v pohodě, kapr úžasnej, salát už míň... Dárky super - ty Deníky, fialová mikina, červená rtěnka (och, tu jsem dlouho chtěla), 3x balíček brambůrek (dárek přesně pro mě ) a ještě pár cetek... A prej si mám ještě něco koupit, protože počítali s tim, že si koupim ty Steelky (nakonec jsem si řekla, že za 2000 je to zbytečný a radši si na jaře koupim dvoje kecky). Takže to vidim tak, že někdy (možná ještě o prázkách) zajedu do města... Mám vyhlídnutý dvoje kalhoty... Jen si mezi nima vybrat .
A mimo dárky... Ta Vánoční atmosféra mě kompletně minula. Spíš jsem měla co dělat, abych z toho předvánočního šílenství nezmagořila. Klidně bych tyhle svátky úplně vypustila. Co že se tim vlastně oslavuje? Narození Ježíška? A kdo Vánoce pořád tak vnímá? Já teda ne a myslim, že nejsem sama. Měly by to být jen křasťanský svátky... Dneska už na Vánocích jen vydělávaj obchody... Proč to nevěřící slavěj, proč je nemůžou prostě ignorovat? Kvůli dárkům..? Tak to jsme pěkně dementní a posraný materialisti. Já něřikám, že jsem jiná. Taky mi udělá radost dostat pár novejch, v podstatě zbytečnejch kravin. Ale vim, že je to špatně. Je to to samý, jako s autama. Ničej životní prostředí a tim nás vlastně zabíjej, ale kdo by si to auto nepořídil, když je život s nim o tolik pohodlnější? To samý drogy - člověk pozná, že mu škodí, ale je moc slabej na to si odepřít, co mu dělá tak dobře (muhahaha, to mám z těch Deníků). A co z toho plyne? Člověk je možná inteligentní, ale nechutně línej, pohodlnej, neschopnej a zhejčkanej. A všichni jsme stejný. Jestli nějakej Bůh existuje, tak nechápu, co tim sledoval, že stvořil takový paka na Zemi. Ale já si to spíš vysvětluju tak, že se příroda v evoluci někde sekla ve výpočtech a vzešli jsme z toho my. Když si ve Spidermanovi ten doktor sestrojil umělý ruce, aby mu pomáhali, taky to nějak nevychytal a oni ho nakonec zabili (jo, blbej příklad). A to samý je případ příroda a člověk. Zabijem přírodu a až bude po ní..? Zabije nás to.

Sakra, nejdřív takovej nevinnej článek o Vánocích a nakonec tohle..? Teď je mi poprví líto, že svuj blog nikde neprosazuju, protože tohle by si měli všichni přečíst. Konečně maj moje myšlenky smysl .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama