Maturák - zdrhání na wc, uhánění číňana a jiné

5. prosince 2009 v 22:53 |  Journal
Nohy mě bolej jak prase a hadry mám zasmrádlý kouřem... Včerejší maturák jsem si užila . Když jsem vycházela z domu, připadala jsem si fakt krásná - černá sukně, černý silonky, fialový triko s mega sponou, vlasy vyžehlený do totálně rovna jako nikdy, no fakt jsem se na sebe nemohla vynadívat. Ale hned poprví, když jsme navštívily záchod (za ten večer jsme tam byly snad stokrát), koukám že v těch silonkách mám díru jak po jadernym útoku na moje koleno (a to byly úplně nový!).

Tak zas popořadě, jak to mám ve zvyku při popisování delších zážitků:
Začátek večera ještě tak vtipnej nebyl, víte co, maturanti se projdou po koberci, třídní je ošerpuje, vyfotěj společný fotky atd... A prostě jen celou dobu tleskáte dokud vás nebrněj ruce. A celou dobu stojíte v botách na podpatku, takže vás bolej i nohy (ale klidně jsem si mohla vzít kecky, nějaký holky je tam měly...). Když potom začali maturanti s rodičema tančit, trochu jsme se musely s kámoškou odklidit.
...Já si celej ten večer přesně do podrobností nepamatuju, už vůbec nevim, jak šlo všechno za sebou, takže to asi bude dost pátý přes devátý na čtvrtou lomeno třetí odmocninou z patácti (jsem to ale matematik, co?).
My se pořád snažily odhodlat se jít pařit, ale na tom parketě nebylo moc lidí, navíc všichni (včetně nás) ještě byli moc střízliví... Myslim, že asi po pátý (nebo devátý na čtvrtou) písničce jsme se odhodlaly a šly... A jo, bylo to v pohodě, mohly jsme jít klidně dřív . Vlastně to bylo poprví, co jsme spolu my dvě pařily, nejlepší kámošky a vždycky jsme byly obě nějak jinde... A šlo nám to . Hej jak já byla před tou první diskárnou nervózní, že budu trapná, až začnu trsat? Ono to jde samo A děsně mě to začalo bavit, i když to disko, co tam hrajou je docela děs. Ale na tomhle maturáku to bylo lepší, nejdřív hráli Kabáty (který moc nemusim, ale v porovnání třeba s hip-hopem je miluju ). Tu první jsem neznala, ale druhá byla taková ta "když se u nás chlapi poperou" a tu zná asi každej... Tak to jsem se hezky vyřvala .
Oběvil se tam i jeden náš více jak osmnáctiletej známej = panák, kterej na nás ale skoro vůbec nebyl znát... Takže po tom, co jsme si zas zatrsali (i s tim známym) (a teď dokonce hráli The final countdown od Europe!) nás pozval ještě na jednoho. A už jsme měly lepší náladu . Po nějaký době jsme si šli na chvíli odpočinout, stejně začali hrát nějakej ploužák a jak jsme tak stáli na kraji parketu, přišli k nám nějaký dva kluci, prej jestli nejdem tančit, tak jsme šly, že jo . Vůbec jsem nevěděla, kam mu dát ruce ... A dala jsem mu icq a on řekl, že v neděli napíše... No . Pak jsme se těmhle dvoum celej zbytek večera vyhíbaly, byli až moc neodbytný . A taky vožralý. Stojíme takhle před záchodama (ze kterejch jsme právě vyšly) a ten "muj" se tam najednou oběvil a řiká:" Hele, to si ty..? Ta Petra..?" Já:" Ne . Venda." On:" Eh... Aha... Nejdeš tančit..?" Já:" Noo... Víš... My... My jsme akorát chtěly jít na záchod. Tak potom, já tu někde budu." A otáčim se ke kámošce:" Jdem teda na ten záchod?" Naštěstí to pochopila a přikývla . Pak jsme se snažily odtamtud vyběhnout stylem hlavně-nenápadně... Ale myslim, že nás viděl.
My se ale už snažily nabalit jinýho. Konkrétně se našim cílem stal jeden číňánek . Pořád jsme ho tam pronásledovaly... Pak nám dal oběma balónky, co urval ze sloupu . Nevim, jestli na nás tim chtěl udělat dojem, nebo chtěl naznačit, že jsme pro něj moc mladý . A když jsme kolem něho o chvíli pozdějc prošly, usmál se na mně . Ale do konce večera už jsme ho sbalit nestihly.
Ještě nás během večera pozvali tancovat dva... Teda spíš my pozvaly je . Ale ten muj byl zas takovej divnej, děsný dřevo, vůbec se nehejbal... Pak asi v půlce písničky se mnou začal děsně rychle točit a já jak jsem měla dlouhou kabelku, musela jsem sejmut úplně všechy ty poklidně trsající babičky kolem... Chuděry. (Ale jak tyhle babky i matky maturantů tančily třeba na ty Kabáty... To bylo zajímavý ) A pak ty jo... Už ani nevim, přitom touhle dobou jsem byla úplně střízlivá... To jsou paradoxy... Vzpomínám si, že jsme tančili nějak před půlnocí (o půlnoci jsme musely jít) a řikaly jsme si, že až tahle zkončí, tak jdem... Zkončila, a zpěvák řikal:" A teď tu máme jednu na přání... AC/DC!" Tak jsme se na sebe koukly a řikáme:" Tak ještě počkáme ." Hráli Highway to hell, mojí nejoblíbenější.
A já zapoměla napsat, jak jsme kradly jídlo ze stolů! Je toho moc, celej večer byl extrémně vtipnej. Hned bych to zopakovala.
A naše foto z půlnoci na závěr já v levo:
Tou dobou už nás nohy bolely jaxviňa, jak dvě socky jsme seděli na schůdku vedle baru a bylo nám to úplně ukradený... A měly jsme super náladu.

Edit 14.2.2010 - objevila jsem fotku :D http://img704.imageshack.us/img704/1773/454ples.jpg

http://img704.imageshack.us/img704/1773/454ples.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama