Rosé et rouge

28. listopadu 2009 v 15:48 |  Journal
Jo, jo, včera jsem se vrátila ze školy, sedla k notebooku a nějak mě zase chytla tvořivá nálada, takže jsem otevřela natavení blogu a už to jelo. Tentokrát jsem vůbec neměla nějakej konkrétní cíl, zkoušela jsem, co mě napadlo - nejdřív jsem dala na pozadí leopardí texturu, pak nahoru jakoby do loga tři smajlíky, prostě jsem zkoušla sem nějak dát všechno, co jsem našla na Deviantartu a co se mi líbilo... A zárověň jsem se snažila sem nějak decentně nacpat cokoli růžovýho . Připadám si tou růžovou (a taky fialovou) už trochu posedlá... Strašně se mi začala líbit . A přitom jsem ji vždycky tak nesnášela! No jo, lidé se mění... A s konečnym výsledkem jsem docela spokojená... Jen mi na tom něco pořád vadí... Možná by to bez těch kytek bylo lepší, celý ty články a sloupek by se posunuli nahoru... No ještě si to nějak promyslim.

Jinak na gigáč jsem teda včera nejela. Byla jsem večer docela unavená a trčet do půl třetí v zakouřený a hlučný místnosti se mi nějak nechtělo. Příští měsíc asi taky nepojedu, protože to vychází na boží hod, takže se tam zas zastavim asi až v lednu... Ale to bude zas zima, tak se mi asi taky nebude chtít, v únoru to samý... Tak až v březnu .

Dál, před chvílí jsem se zaregistrovala na Twitter a nějak to tam nechápu, možná jsem blbá (nevylučuju), ale přijde mi, že tam vůbec nic neni . Zatim jsem tam nenašla nikoho známýho (ani nevim, jak tam někoho najít třeba podle mailu), jen jsem se přidala do Following Aliceho Cooper. Kdyby měl někdo, kdokoli zájem si mě přidat, klidně přidejte, nejen na tom Twitteru, klidně i na FB nebo Youtube... Rozhodla jsem se totiž maličko vystoupit z anonimity (ani nevim proč, prostě se mi chce) a napsala tyhle kontakty do sloupku.

Taky jsemm včera na netu hledala inspiraci na šaty do tanečních a našla jsem dvoje fakt krásný, bohužel ty první se asi moc (vůbec) nehoděj :-(:

ŠATY / ŠATY PETTICOAT DRESS CHERRY

Ale ty druhý by podle mě byly dobrý (jenže moje číslo maj jen v černý... Nechci chodit pořád v černym :-D)

ŠATY / ŠATY FANCIES RED SATIN

A trochu mě naštvalo, že si Denny koupila taky červený... Já je chtěla hned od začátku! :-D Těď bysme vypadaly jak dvě červený karkulky... Když já chtěla něco výraznýho a všichni mi řikali, že mi červená sluší... Bééé... Ale nechci, abysme měly obě podobný, to je trapný... Asi nakonec zkončim u tý černý, ještě tmavě modrá by připadala v úvahu... Stejně budu mít největší problém s botama, protože bych chtěla nějakej pořádnej podpatek a potřebuju tak třicetpětku... A v dětskym velký podpatky fakt nedělaj, jak jsem se už mockrát přesvědčila. Takže třeba tyhle nebo tyhle zůstanou jen sen :-(. Ale dost o hadrech, jsou i důležitější věci.

Kdyby sem náhodou přišel někdo, kdo se trochu zajímá o globální oteplování, mohl by kouknout na tohle. A zároveň i na tohle. Neni k tomu moc co dodávat, všechno je tam napsaný. A kdo se o to nezajímá, mohl by si třeba ve volný chvíli přečíst tohle a zamyslet se.

A já bych se měla začít zajímat o povinnou četbu, protože jsem pořád v půlce a už na to mám jen tejden :-D. Tušim, že to nestihnu, ale měla bych se o tom aspoň pokusit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama